دهمین کنفرانس دوسالانه اقتصاد کشاورزی

معرفی

نجمن اقتصاد کشاورزی ایران در سال 1372 به کمک تعدادی از اساتید فرهیخته و پیشکسوت اقتصاد کشاورزی تأسیس شد. انجمن نهادی غیر انتفاعی است و در زمینه های علمی (آموزشی و پژوهشی) فعالیت می‌کند. از اهداف تأسیس انجمن همانطور که در اساسنامه آن نیز قید شده است، گسترش، پيشبرد و ارتقاء علم اقتصاد كشاورزي و توسعه كمي و كيفي نيروهاي متخصص و بهبود بخشيدن به امور آموزشي و پژوهشي است.

به منظور جهت بخشیدن به مطالعات پژوهشگران و ارائه دستاوردهای پژوهشی آنان، برگزاری همایش‌های دوسالانه یکی از برنامه‌های مهم انجمن است که تاکنون 9 همایش با موضوعات و مسائل روز بخش کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست برگزار شده است. رویکرد انجمن همواره مشارکت دادن دانشگاه‌های کشور در امر برگزاری کنفرانس بوده است. بر این اساس پس از اعلام فراخوان برگزاری کنفرانس توسط انجمن و دریافت اعلام داوطلبی از سوی دانشگاه ها، پیشنهادات واصله بررسی و محل برگزاری انتخاب ‌می‌گردد. بر این منوال محل برگزاری دهمین کنفرانس اقتصاد کشاورزی ایران، دانشگاه شهید باهنرکرمان انتخاب شده است.

محورها و موضوعات کنفرانس دهم با توجه به شرایط روز کشور در بخش اقتصاد کشاورزی بویژه مسایل پس از تحریم، مسایل زیست محیطی و منابع طبیعی و غیره انتخاب شده است. انتظار می رود پژوهشگران ارجمند با ارائه دستاوردهای علمی جدید خود حول محورهای اعلام شده بیش از پیش بر غنای علمی کنفرانس بیفزایند.

محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم
اطلاعات کنفرانس
 
دانشگاه شهید باهنر- انجمن اقتصاد کشاورزی ایران
روزهای کنفرانس:
از 1395/02/22 تا 1395/02/23
دبیر : دکتر حسین مهرابی بشرآبادی
دبیر علمی : دکتر ناصر شاهنوشی فروشانی
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک