English
دهمین کنگره ملی مهندسی عمران

معرفی
10NCCE

همانگونه که مستحضرید، کنگره­ های بین­ المللی و ملی عمران بزرگ­ترین گردهمایی فعالان مه گرایشهای مهندسی عمران و زمنیه­ های مرتبط با آن است که برگزاری آن هرساله از سوی هیأت امنای کنگره­ های مهندسی عمران به یکی از دانشگاه­­ های واجد شرایط کشور تفویض می­شود.

در پی برگزاری موفق نُه کنگره ملی و ده کنگره بین­ المللی مهندسی عمران در کشور، به یاری پروردگار، دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی شریف مفتخر است که برگزاری دهمین کنگره ملی مهندسی عمران را با همکاری دانشگاه­ها، مراکز پژوهشی و صنعتی کشور در روزهای 30 و 31 فروردین 1396 میزبانی کند. در این کنگره، ضمن ارائه مقالات علمی پذیرفته شده، کارگاه­های آموزشی برای آشنایی با آخرین دستاوردهای تحقیقاتی، میزگردهای تخصصی به منظور بررسی چالش­های توسعه حوزه­ های مختلف مهندسی عمران و همچنین نمایشگاهی با هدف معرفی محصولات و خدمات در زمینه­ های مختلف مهندسی عمران و صنایع متعدد وابسته درنظر گرفته شده است.

مشارکت فعالانه دانشگاه­ها، مراکز پژوهشی و صنعتی کشور در این رویداد از طریق ارائه مقالات حاوی دستاوردهای پژوهشی اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی کارگاه­های آموزشی و شرکت در کمیته­ های تخصصی که برای اولین بار در تاریخ کنگره­های مهندسی عمران برگزار می­شود نقطه عطفی در پیوند میان اندوخته­ های دانشگاهی و تجارب و ره­آوردهای کاربردی و عملیاتی است.

محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم
اطلاعات کنفرانس
 
دانشگاه صنعتی شریف
روزهای کنفرانس:
از 1396/01/30 تا 1396/01/31
دبیر : علی بخشی
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک