دهمين سمينار معادلات ديفرانسيل و سيستم های ديناميکي

معرفی

بسم الله الرحمن الرحیم  

  به فضل الهی در نیمه آبان 1392 سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، گروه ریاضی دانشگاه مازندران توفیق میزبانی دانشمندان،  پژوهشگران، اساتید و دانشجویان تحصلات تکمیلی را در دهمین سمینار معادلات دیفرانسیل و سیستم های دینامیکی خواهد داشت.

    این سمینار با حمایت و نظارت انجمن ریاضی ایران معمولا هر ساله در یکی از دانشگاه های معتبر کشور برگزار می گردد. در سال 1391 این میزبانی به همت گروه ریاضی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان صورت پذیرفت. هدف اصلی این همایش ایجاد محیطی مناسب جهت تبادل اطلاعات و به نمایش گذاشتن جدیدترین دستاورهای پژوهشی در زمینه معادلات دیفرانسیل و سیستمهای دینامیکی و کاربردهای آن می باشد.

    طبیعی است که حضور درخشان اساتید فرهیخته و دانشجویان خلاق و مبتکر در مقاطع تحصیلات تکمیلی در چنین همایش ها، سمینارهای علمی و رقابت های بین المللی  موجب ارتقای بنیه و توان علمی کشور عزیز ما ایران  می گردد.

   نظریه معادلات دیفرانسیل یک بخش بنیادی و زیر بنائی از دانش ریاضی می باشد و ضمن داشتن قدمت تاریخی، کاربرهای فراوانی در سایر علوم داشته و دارد. گرایش سیستم های دینامیکی نیز یکی از گرایشهای ریاضی محض و کاربردی است و به بررسی رفتار کیفی پدیده های طبیعی و مصنوعی و کنترل آن می پردازد. در گرایش هندسه محض، سیستم های دینامیکی بطور تحلیلی مورد بحث قرار می گیرد، که  از جمله نظریه آشوب و تحلیل تونل زمان را می توان نام برد.

محورها
اخبار
 • دسترسی سریع
  تاریخ های مهم

  به همراه این سمینار در روز جمعه مورخه 17/8/92 کارگاه های متعددی برنامه ریزی شده است.

  تاریخ های مهم به شرح زیر می باشند:

  • برگزاری سمینار 15و 16 آبان 92
  • برگزاری کارگاه های آموزشی در 17 آبان 92 
  اطلاعات کنفرانس
   
  دانشگاه مازندران
  روزهای کنفرانس:
  از 1392/08/15 تا 1392/08/16
  دبیر : دکتر عبدالعلی نعمتی
  دبیر علمی : دکتر محسن علیمحمدی
  دبیر اجرایی : دکتر اله بخش یزدانی چراتی
  كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
  طراحی و اجرا: شرکت آداک