سومین سمینار ملی شیمی کاربردی ایران

مشاهده خبر

قابل توجه کلیه شرکت کنندگان عزیز در خصوص وضعیت مقاله و انجام ویراستاری

بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان محترم که اقدام به ارسال مقاله نموده اند می رساند، ضمن مراجعه به سایت برای آگاهی از وضعیت مقاله خود و اطلاع از توصیه های داور محترم (بر حسب مورد)، لازم است کلیه نویسندگان نسبت به بازنگری و ویراستاری هر یک از مقالات خود به دقت و مطابق الگوی در اختیار گذاشته شده  اقدام نمایند. این موضوع اهمیت زیادی برای درج در مجموعه مقالات دارد. عدم رعایت ضوابط نگارش ممکن است باعث حذف مقاله و رد شدن آن از سوی سمینار شود حتی اگر بصورت سخنرانی پذیرفته شده باشد.

در این رابطه برخی از موارد توصیه شده عبارتند از: رعایت ادبیات نگارش و جمله بندی صحیح، رعایت نوع و اندازه  فونت ها (عنوانها و متن عادی)، حفظ فاصله یکنواخت خطوط، عدم وجود فضای خالی بین پاراگرافها و قسمتهای مختلف، ،شماره گذاری روابط، شکلها و جدولها، ارجاع به شکلها و جدولها در متن، هماهنگی عنوان و همینطور چکیده های فارسی و لاتین، مرجع نویسی یکنواخت و مرتب، ذکر تمام مراجع در متن متناسب با موضوع مربوطه و تنظیم مقاله در حداکثر 6 صفحه (شامل صفحه لاتین). اساتید محترم راهنما در این ویراستاری کمک شایانی خواهند داشت. لطفا پس از انجام ویراستاری و کسب اطمینان از کیفیت، اقدام به ارسال مجدد مقالات از طریق سایت سمینار فرمایید.

توجه: مهلت ارسال مقالات بازنگری و ویراستاری شده تا شنبه 13 مرداد می باشد.

.

تاریخ انتشار: 1397/04/15 - 12:52
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

ارسال متن کامل مقاله و ثبت نام اولیه: از 96/12/15 تا 97/4/15

توجه: نظر به استقبال متقاضیان، ارسال مقاله در روزهای سی و سی و یکم تیر ماه تمدید شد.

نتایج داوری مقالات: تا: 97/5/7

نتایج نهایی داوری مقالات: تا 97/5/14

ثبت نام و واریز هزینه : 97/3/10 تا 97/5/20

اطلاعات کنفرانس
 
دانشگاه بوعلی سینا
روزهای کنفرانس:
از 1397/06/06 تا 1397/06/07

این سمیناردر قلمرو علم شیمی کاربردی و بمنظور ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی محققان و اساتید دانشگاه در بخش صنعت و در بخش دانشگاه است. پس از دو سال برگزاری موفقیت آمیز که با استقبال گسترده دست اندرکاران این رشته برگزار شد، اینبار این سمینار در دانشگاه بوعلی سینا و توسط دانشکده شیمی این دانشگاه برگزار می شود. این موضوع به تصویب انجمن شیمی ایران و هیات رئیسه دانشگاه بوعلی سینا رسیده است.

دبیر : دکتر جواد صاین
دبیر علمی : دکتر جلال بصیری پارسا
دبیر اجرایی : دکتر جواد صاین
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک