English
کنگره فرهنگ و انديشه ديني

معرفی
Culture and Religious Thought

هوالحکیم

موسسه سفیران فرهنگی مبین به انگیزه ارتقاء سطح دانش و بینش عمومی و اعتلای فرهنگ کشور در ترویج و اشاعه فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی و براساس اهداف فرهنگی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی و با التزام به رعایت مقررات موضوعه کشوری؛ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را از سال 1389 شروع نمود به شماره 263 در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسید.

محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

تاریخ های مهم

تاریخ ارسال مقالات کنگره بین المللی فرهنگ واندیشه دینی:

تمدید تا 15 فروردین ماه 1393

 تاریخ ارسال مقالات همایش بین المللی مدیریت:

31 خرداد ماه 1393

تاریخ اعلام نتایج داوری:حداکثر ده روز بعد از ارسال مقاله
تاریخ صدور گواهینامه:حداکثر دو روز کاری بعد از ثبت نام نهایی

توضیحات ضروری جهت ارسال مقاله:

* با توجه به جامع بودن محور همایش های علمی که توسط موسسه برگزار می گردد، مقالات رسیده براساس نظر کمیته علمی و دبیرخانه همایش در زیر فصل ها و بخش های مرتبط، دسته بندی موضوعی خواهد شد.

* محققان و پژوهشگران، استادان، طلاب و دانشجویان می توانند مقالات خود را در محورهای اعلام شده و یا سایر حوزه های مرتبط به آن موضوع در بخش محور آزاد به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

* نویسندگان محترم باید مقاله (چکیده+اصل مقاله) خود را با توجه به فرمت معرفی شده در سایت موسسه، فقط از طریق سایت کنگره، با ثبت نام در کنترل پنل" سامانه کاربران" ارسال نمایند." ارسال همزمان چکیده و اصل مقاله در یک برنامه word  ضروری است."

* دبیرخانه کنگره، مقاله های رسیده را حداکثر ده روز پس از ارسال مقاله داوری می نماید و منتظر پایان وقت ارسال مقاله نخواهند ماند و نتایج داوری را بلافاصله به نویسندگان اعلام می دارد. در این مرحله گواهینامه رسمی پذیرش حداکثر به مدت دو روز کاری صادر و برای افراد صادر می گردد. در این مرحله ضروری است باید ثبت نام نهایی انجام شده باشد و هزینه ثبت نام نیز پرداخت گردد.

* مقالات در سه سطح ارایه سخنرانی، پوستر و انتشار در مجموعه مقالات پذیرفته می شود. 
* تمامی مقالات پذیرفته شده در سطوح ارایه سخنرانی وپوستر نیز در مجموعه مقالات منتشر وهمه سطوح پذیرش شده در پایگاه استنادی جهان اسلام(
ISC)،پژوهشگاه علوم وفناوری اطلاعات ایران(IRANDOC)وسیوسلیکا (
(CIVILICAنمایه 
می گردد.

*گواهی نامه فارسی و انگلیسی پس از ثبت نام نهایی و پرداخت هزینه ثبت نام، به صورت جداگانه صادر و ایمیل می گردد همچنین کتاب مجموعه مقالات کامل نیز با ثبت در کتابخانه ملی ایران و اخذ شابک و فیپا به افراد ایمیل می گردد. 

* به اضافه هر مقاله هزینه جداگانه باید پرداخت گرردکه شرح هزینه ها در بخش ثبت نام و ارسال مقاله سایت ذکر شده است.
* ملاک عمل در تعیین هزینه ثبت نام شرکت کنندگان داخلی و خارجی نیز عنوان دانشگاه محل تدریس و یا تحصیل بر اساس داخل و خارج از کشور که در مقاله ارسالی نگارش شده است خواهد بود.

* گواهینامه به نام نویسنده نفر اول صادر می گردد و نام سایر نویسندگان نیز در آن ذکر می گردد.

* حضور افراد در روز برگزاری همایش الزامی نمی باشد. اما افراد شرکت کننده گواهی حضور در همایش نیز دربافت خواهند کرد

اطلاعات کنفرانس
 
موسسه سفیران فرهنگی مبین
روزهای کنفرانس:
از 1393/03/22 تا 1393/03/23
دبیر علمی : دکتر محمد رضا بحرانی
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک