اولین کنفرانس ملی مهندسی راه و ترابری

مشاهده خبر

ثبت نام برای نویسندگان مقالات

1. برای هر مقاله نیاز است که حداقل یکی از نویسندگان مقاله تا 29 مردادماه در کنفرانس ثبت نام نماید. به منظور ثبت نام ابتدا به منوی هزینه ثبت نام در سایت (لینک زیر) مراجعه کرده و میزان هزینه ای که باید توسط نویسندگان محترم پرداخت شود را از جدول مشاهده نمایید.

http://conf.isc.gov.ir/Highway96/fa/Content/8671/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87%20%D8%AB%D8%A8%D8%AA%20%D9%86%D8%A7%D9%85

2. سپس، به سایت دانشگاه مراحعه کرده (www.guilan.ac.ir) و از منوی پرداخت آنلاین (سمت چپ صفحه) وارد سامانه پرداخت آنلاین شوید. سپس، در قسمت پایین صفحه روی گزینه همایش های پژوهشی کلیک کنید. از منوی آیتم پرداخت اولین کنفرانس ملی مهندسی راه و ترابری را انتخاب نمایید. سپس، مبلغ پرداختی خود را با توجه به جدول مرحله 1 وارد کرده و اطلاعات خود را وارد نمایید. دقت فرمایید که در قسمت نام و نام خانوادگی پرداخت کننده حتما یکی از نویسندگان مقاله (ترجیحا نویسنده مسئول) قید شود. پس از پر گردن اطلاعات مورد نیاز، تیک مربع کوچک پایین سمت راست را زده تا به صفحه پرداخت وارد شوید. سپس، اطلاعات مورد نیاز کارت بانکی خود را وارد و بر روی کلید پرداخت کلیک کنید. پس از این مرحله، پیام "تراکنش بانکی با موفقیت انجام شد" ظاهر می شود که به منزله پرداخت هزینه می باشد.

 

* اگر به عنوان نویسنده چند مقاله قصد شرکت در کنفرانس را دارید، بهتر است هزینه ها را به صورت یکجا پرداخت کنید.

* برای اطمینان می توانید فایل رسید پرداختی خود را به ایمیل کنفرانس به همراه نام مقالات خود ارسال نمایید (NCHTE@guilan.ac.ir)

* لطفا در انتخاب منوی پرداخت به نام کنفرانس ملی مهندسی راه و ترابری دقت فرمایید زیرا مبلغ واریزشده به حساب کنفرانس های دیگر قابل انتقال نیست.

* در صورت سئوال ضروری در مورد پرداخت می توانید با شماره دبیرخانه یا شماره 09127595367 تماس حاصل فرمایید.

 

تاریخ انتشار: 1396/05/22 - 1:24
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

زمان نهایی برای ثبت نام نویسندگان و سایر افراد (آزاد): 28 مردادماه

اطلاعات کنفرانس
 
دانشگاه گیلان
روزهای کنفرانس:
از 1396/06/08 تا 1396/06/08

آدرس دبیرخانه: رشت، کیلومتر 5 بزرگراه خلیج فارس (جاده تهران)، دانشگاه گیلان، دانشکده فنی

دبیر علمی : پروفسور مهیار عربانی
دبیر اجرایی : دکتر ایرج برگ گل
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک