English
نهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات

معرفی


با یاری خداوند متعال نهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات در اردیبهشت ماه سال 95 در دانشگاه صنعتی شیراز با همکاری انجمن ایرانی تحقیق در عملیات و برخی از نهادهای علمی و سازمانی استان فارس برگزار خواهد شد. این کنفرانس تلاش می‌کند با همکاری همه پژوهشگران این عرصه و نهادهای همراه، محیطی را برای عرضه آخرین پیشرفت‌های علمی پژوهشی در زمینه تحقیق در عملیات و علوم وابسته فراهم کند. تلاش است که کنفرانس در برگیرنده همه وجوه مرتبط با تحقیق در عملیات در حوزه‌های مختلف علوم پایه و مهندسی باشد. رویکرد این کنفرانس علمی جلب مشارکت تمامی مراکز علمی، تعامل با انجمن‌های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحب‌نظران برجسته با هدف تعامل علمی و ایجاد موقعیت برای تبادل نظر و آشنایی بیشتر علاقمندان این حوزه در عرصه بین المللی می‌باشد.

از جمله برنامه‌های این کنفرانس ارایه سخنرانی‌های کلیدی توسط فرهیختگان علمی، ارایه مقالات، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، گفتگوها و بازدیدها می‌باشد. کمیته برگزاری کنفرانس از کلیه محققان، اساتید، متخصصان و دانشجویان علاقمند دعوت می‌کند تا در این گردهمایی بزرگ شرکت نمایند. امید است این کنفرانس با همکاری متخصصان و سازمان‌ها در گسترش تعامل مراکز علمی مرتبط و ارتقای توانمندی نیروهای متخصص موفق باشد.

همچنین با توجه به موقعیت والای شهر شیراز و استان فارس در صحنه جهانی گردشگری، تاریخی، فرهنگی، زیارتی و مقارن شدن ایام برگزاری با هفته شیراز، فرصتی مناسب  است که شرکت کنندگان گرامی  از این مواهب در سومین حرم مطهر اهل بیت (س) بهره مند گردند. برگزار کنندگان امیدوارند که با همکاری دیگر نهادهای اجتماعی و سازمانی بتوانند شرایط را جهت استفاده شرکت کنندگان گرامی از این مواهب فراهم آورند.

محورها
اخبار
 • دسترسی سریع
  تاریخ های مهم

   

  تاریخ شروع کنفرانس:

  8 اردیبهشت 1395

  آخرین مهلت ثبت نام بدون تاخیر :

  1394/12/24

  آخرین مهلت ثبت نام با تاخیر :

  1395/1/21

   مهلت ارسال مقاله 

  1394/11/01

   تا 1394/11/15 تمدید شد

  اعلام نتیجه نهایی داوری :

  1394/12/15

   

   

   
   

   

  اطلاعات کنفرانس
   
  دانشگاه صنعتی شیراز
  روزهای کنفرانس:
  از 1395/02/08 تا 1395/02/10

  برگزار کننده: دانشگاه صنعتی شیراز

  با همکاری انجمن ایرانی تحقیق در عملیات

   

   

  دبیر علمی : دکتر حمیدرضا ملکی
  دبیر اجرایی : دکتر علیرضا فخارزاده جهرمی
  كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
  طراحی و اجرا: شرکت آداک