روان شناسي پلي به سوی انسان و جامعه ی سالم

معرفی

پيام رييس کنگره

دکتر شيوا دولت آبادی

 

 

کنگره پنجم انجمن در راه است…
انجمن روانشناسی ايران با شادمانی و اميدواری فراوان مجددا ميزبان يک رويداد بزرگ ديگر در عرصه روانشناسی کشور است.
فراوانی پژوهشهای روانشناختی از يک سو، نياز روز افزون افراد و جامعه به شناخت بيشتر و دقيق تر از خود و فراتر از همه، ضرورت ارائه خدمات موثر و مناسب به مردم است که جايگاه رشته و حرفه ما را هر روز جدی تر پديدار می کند.
همايش ها فرصت های مغتنمی را فراهم می کنند تا دست آوردهای جريانها و تلاشهای پراکنده علمی از پژوهشهای بنيادين تا مطالعات اثر بخشی بتوانند در قالب محورها و مباحث منظم گرد آوری شوند و به دنبال آن در آئينه نقد و شناخت ديگران سنجيده شوند. در تبادل اطلاعات است که می توانيم يافته ها و ايده هايمان را با محک همگنان صيقل بزنيم و گامی استوارتر به پيش برداريم.
عنوان کنگره پنجم که "روانشناسی پلی به سوی انسان و جامعه سالم " است در بطن خود پيام و ندای جامعه مخاطب را دارد که از روانشناسی می خواهد تا در همه سطوح و در همه شرايط از خانواده، مهد کودک، مدرسه، مدرسه استثنائی ،انسان در معرض رفتارهای پر خطر، انسان در معرض بلايای طبيعی، انسان و همه استرسهايش، و...... با بهره گيری از روانشناسی و رشته های همسايه در خدمت او باشد. در اين کنگره بر آنيم تا فراتر از تلاش برای نزديکتر شدن خودمان به يکديگر در سطح ملی در حد توان پيام آور و منعکس کننده دست آوردهای روانشناسی کشورمان در فضاهای علمی بين المللی نيز باشيم.
مقدمتان را به مشارکت در کنگره ی پنجم گرامی می داريم و آرزو داريم که با هم پلهائی را به سوی ياری رسانی به انسان و جامعه سالم بسازيم.

شيوا دولت آبادی

تيرماه 1393

 

محورها
اخبار
 • دسترسی سریع
  تاریخ های مهم

  مهلت ارسال چکيده مقاله ها: 15 آذرماه 1393

  اعلام نتايج داوری چکيده مقاله ها: 15 دی ماه 1393 

  مهلت ارسال خلاصه مبسوط ِچکيده های پذيرفته شده: 12 بهمن ماه 1393 

  علام نتايج داوری خلاصه مبسوط مقاله ها: 25 اسفندماه 1393

  زمان برگزاری کنگره: 15 الی 17 اردیبهشت ماه 1394

   

  اطلاعات کنفرانس
   
  انجمن روانشناسی ایران
  روزهای کنفرانس:
  از 1394/02/15 تا 1394/02/17
  كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
  طراحی و اجرا: شرکت آداک