English
چهل و هفتمین کنفرانس ریاضی ایران

معرفی
کنفرانس ریاضی

اولین کنفرانس ریاضی ایران در سال 1349 در دانشگاه شیراز برگزار شد که براساس تصمیمات این کنفرانس، انجمن ریاضی ایران در سال 1350 تأسیس شد. از این سال به بعد به طور مرتب و مستمر کنفرانس ریاضی ایران هر ساله، حتی در خلال 8 سال جنگ تحمیلی، با همکاری انجمن ریاضی ایران در یکی از دانشگاه‌های ایران برگزار شده است.

دانشگاه خوارزمی دهمین و شانزدهمین کنفرانس ریاضی ایران را به ترتیب در سال‌های 1358 و 1364 برگزار کرده است و هم اکنون این افتخار بزرگ مجدداً  نصیب این دانشگاه شده است که چهل و هفتمین  کنفرانس ریاضی را در بازۀ زمانی 10-7 شهریور ماه 1395 در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی برگزار کند.

در این کنفرانس ریاضی‏دانان، اعضای هیأت علمی، دانشجویان و دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی و دبیران آموزش و پرورش  از سراسر کشور و حتی  خارج از کشور، در رشته‌های وابسته به علوم ریاضی، اعم از ریاضی محض و کاربردی، آمار، علوم کامپیوتر و برخی از رشته‌های فنی و مهندسی، گرد هم می‌آیند  تا در این همایش بزرگ علمی ایده‌ها و یافته‌های  پژوهشی خود را با دیگران در میان بگذارند و از دیدگاه‌ها و دانش یکدیگر بهره‌مند گردند.

لذا از طرف کمیته‌های علمی و اجرایی چهل و هفتمین کنفرانس ریاضی ایران از شما عزیزان صمیمانه دعوت می‌شود که در این همایش بزرگ علمی شرکت فرمایید و نتایج پژوهشی اخیر خود را برای ارتقای سطح علمی کشور ارائه فرمایید.

محورها
اخبار
 • دسترسی سریع
  تاریخ های مهم

  تاریخ برگزاری کنفرانس: ۷تا۱۰ شهریور ۱۳۹۵

  محل برگزاری کنفرانس : دانشگاه خوارزمی – کرج

  شروع ثبت نام اولیه و تشکیل پرونده برای هر متقاضی : ۱۳۹۵/۲/۱۵

  فاصله زمانی ارسال مقاله:  ۱۳۹۵/۲/۱۵ لغایت ۱۳۹۵/۳/۳۱

  تاریخ اعلام نتایج بررسی  مقاله ها : ۱۳۹۵/۴/۳۱

  ثبت نام عادی با پرداخت هزینه ها : ۱۳۹۵/۵/۱ لغایت ۱۳۹۵/۵/۱۵

  ثبت نام با تاخیر با پرداخت هزینه بیشتر : ۱۳۹۵/۵/۱۶ لغایت ۱۳۹۵/۵/۳۱

  ثبت نام از اول شهریور تا روز شروع کنفرانس با پرداخت هزینۀ بیشتر نیز امکان پذیر است ولی تضمینی برای تأمین اسکان شما وجود ندارد.

  اطلاعات کنفرانس
   
  دانشگاه خوارزمی
  روزهای کنفرانس:
  از 1395/06/07 تا 1395/06/10

  این کنفرانس در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی برگزار می گردد.  در این کنفرانس معمولاً حدود 800 نفر شرکت می کنند و در حدود 400 مقاله به صورت سخنرانی و 200 مقاله به صورت پوستر ارائه می شود.

  دبیر : اسمعیل بابلیان
  كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
  طراحی و اجرا: شرکت آداک