هفتمین کنفرانس ملی زلزله و سازه

معرفی
CES7

یشرفت چشمگیر جهانی و ملی در زمینه های مختلف علمی خصوصا مهندسی عمران آنچنان به روز و سریع است که برگزاری کنفرانس ها و کنگره های تخصصی در گرایش های مختلف مهندسی عمران، جهت تبادل آخرین یافته های علمی را اجتناب ناپذیر می نماید. در همین راستا پژوهشکده زلزله و سوانح طبیعی جهاددانشگاهی با برگزاری کنفرانس های سالیانه بین المللی و ملی در زمینه سازه و زلزله که با استقبال بی نظیر محققان، اساتید و پژوهشگران روبه رو شده است سعی دارد رخدادی ماندگار در راه انتشار آخرین یافته های علمی و ایجاد ارتباط بین دانشگاهها و مراکز تخصصی رقم زند، برگزاری موفق شش دوره کنفرانس قبلی دلیلی بر این مدعا می باشد. ششمین کنفرانس به صورت بین المللی با حضور ۱۴ تن از برجسته ترین اساتید از ۱۲ کشور دنیا برگزار گردید. در ادامه مسیر جهت نیل به این هدف ارزشمند و استمرار این حرکت بزرگ علمی، این پژوهشکده اقدام به برگزاری هفتمین کنفرانس زلزله و سازه به صورت ملی در اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ نموده که امید است شاهد حضور گسترده محققین، اندیشمندان، اساتید، دانشجویان و صاحبنظران در زمینه مهندسی سازه و زلزله باشیم. فعالیت‌های همایش شامل بخش‌های ارائه مقالات علمی پژوهشی، پوستر، طرح‌ها و دستاوردهای صنعتی، کارگاه‌های آموزشی و تشکیل میزگردهایی در ارتباط با مسائل زلزله و سازه در ایران است. از اینرو از کلیه علاقه‌مندان و صاحبنظران دعوت می‌شود با ارسال یافته‌های اصیل علمی، پژوهشی و دستاوردهای صنعتی خود در برگزاری هر چه بهتر همایش مشارکت فعال داشته باشند.

محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

چگونگی ثبت نام

ثبت نام حداقل یک نفر از نویسندگان به ازای هر مقاله الزامی می باشد.

 هزینه ثبت نام شامل هدایا، کتاب و CD مجموعه مقالات، پذیرایی، ناهار دو روز برگزاری کنفرانس می باشد.

توجه :  برای ثبت نام فقط از طریق سایت اقدام نمایید و در سایت عضو شوید. برای عضویت می توانید از منوی دبیرخانه اینترنتی درپایین سایت استفاده کرده و  عضو شوید.

 
 قابل توجه شرکت کنندگان و نویسندگان محترم مقالات:

 

خواهشمند است جهت ثبت نام در کنفرانس ابتدا هزینه ثبت نام را به شماره حساب ۰۱۰۵۶۹۸۲۶۰۰۰۲ بانک ملی بنام جهاددانشگاهی استان کرمان واریز نموده و پس از اسکن نمودن فیش واریزی برای ثبت نام از داخل کارتابل خود اقدام فرمایید.


کسانی در کنفرانس مقاله ای نداشته و یا مقاله آنها یک بار توسط یکی از نویسندگان ثبت نام شده و قصد شرکت در کنفرانس را دارند می توانند به عنوان شرکت کننده آزاد ثبت نام نمایند.

کسانی که با بیش از یک مقاله قصد شرکت در کنفرانس را دارند می توانند مبلغ مقاله دوم به بعد را طبق مبالغ اعلام شده پرداخت نمایند. خواهشمند است بر روی فیش پرداختی شماره مقاله و چندمین مقاله بودن را مرقوم فرمایید.

همچنین لطفا در صورت داشتن چند مقاله همه فیشهای پرداختی را در یک فایل اسکن نموده و بارگذاری نمایید

پرداخت هزینه ثبت نام و ثبت نام قطعی می تواند پس از اعلام نتایج صورت گیرد

اطلاعات کنفرانس
 
جهاددانشگاهی استان کرمان
روزهای کنفرانس:
از 1396/02/06 تا 1396/02/07

حوزه های تحت پوشش: مهندسی عمران و سازه، زلزله
برگزار کننده: جهاد دانشاهی استان کرمان- دانشگاه شهید باهنر کرمان

دبیر : دکتر رضا کامیاب مقدس
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک