سومین کنفرانس ملی نوآوری و تحقیق در مهندسی برق و کامپیوتر و مکانیک ایران

معرفی

با استعانت از خداوند متعال، " سومین کنفرانس ملی نوآوری و تحقیق در مهندسی برق و کامپیوتر و مکانیک ایران "  با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی، توسط انجمن علمی دانشجویی مکانیک و انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر(موسسه آموزش عالی مهر اروند) برگزار خواهد شد. باتوجه به اهمیت  موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه ، دبیرخانه اجرایی کنفرانس  انتظار دارد این کنفرانس  با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی ، برنامه ریزی، مدیریت و اجرا اعم از مسئولین، متخصصین ، مهندسین ، کارشناسان و صاحب نظران می باشد برگزار گردد. تا با ارایه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط این اساتید، پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش توسعه و ترویج علوم در حوزه برق، کامپیوتر و مکانیک در جامعه گامی استوار برداریم.

رویکرد انجمن علمی دانشجویی مکانیک و انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر در برگزاری این کنفرانس ، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه ایی ، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحبنظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خود باوری علمی در کشور ، تمرکز بر مسائل و چالشهای روز ، طراحی محتوای علمی و کاربردی برای مسئولین می باشد.

لذا از کليۀ علاقه‌مندان و صاحب نظران دعوت مي‌شود تا با ارسال يافته‌هاي اصيل علمي و پژوهشي خود در برگزاري هر چه بهتر این کنفرانس  مشارکت فعال داشته باشند.

امید است با همکاری و حمایت سایر ارگانهای اجرایی و علمی کشور بتوانیم فضایی مناسب جهت ارائه دستاوردهای محققان عزیز کشورمان در راستای بسترسازي زمينه هاي پژوهشی در حوزه علوم کامپیوتر،برق و مکانیک  براي جامعه و مردم ایجاد نمود.

محورها
اخبار
 • دسترسی سریع
  تاریخ های مهم

  مهلت ارسال مقالات:2 مهر ماه 1396

  مهلت واریز هزینه:7 مهر ماه 1396

  تاریخ برگزاری کنفرانس:22 مهرماه 1396

  اطلاعات کنفرانس
   
  انجمن علمی دانشجویی مکانیک-انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر(موسسه آموزش عالی مهر اروند)
  روزهای کنفرانس:
  از 1395/07/22 تا 1395/07/22
  كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
  طراحی و اجرا: شرکت آداک