Englishفارسى
اخبار سامانه
راهنمای استفاده از پورتال

راهنمای استفاده از پورتال

پورتال کنفرانسها و همایشهای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام یک درگاه جامع جهت مدیریت و برگزاری کنفرانسها، همایشها و سمینارهای کشور طراحی شده است.جهت استفاده از این پورتال موارد زیر را مطالعه بفرمایید:

پس از ورود به این پورتال صفحه  اصلی را مشاهده خواهید نمود. در صفحه ی اصلی کنفرانس ها و همایش های موجود نمایش داده شده است. برای ورود به اطلاعات مربوط به هر کنفرانس یا همایش مورد نظر کافیست برروی پوستر مربوط به آن کنفرانس کلیک نمایید.

v   نحوه ارسال مقاله و ثبت نام در کنفرانس: جهت ارسال مقاله از صفحه اصلی پورتال، کنفرانس مورد نظر را انتخاب نمایید. اکنون در صفحه اصلی کنفرانس مورد نظر میباشید. جهت ارسال مقاله نیاز به عضویت در وب سایت دارید. اگر قبلا در سایت عضو شده اید لینک ورود که در قسمت سمت چپ و بالای صفحه وجود دارد را انتخاب نموده و وارد میز کاری خود شوید.  در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام ننموده اید لینک عضویت در وب سایت را انتخاب نمایید. در این فرم اطلاعات فردی خود را وارد نمایید و در قسمت اطلاعات حساب کاربری، نام کاربری و کلمه عبور را وارد نمایید. با تکمیل این فرم و پر کردن موارد ستاره دار و کلیک بروی دگمه عضویت پیامی مبنی بر موفقیت در عضویت مشاهده خواهید نمود. با کلیک برروی لینک ورود به میز کار، از طریق لینکهای سمت راست میتوانید اقدام به ثبت نام و ارسال مقاله نمایید.

v   چرا باید در سایت عضو شویم عضویت در سایت؟جهت ارسال مقاله، ثبت نام جهت حضور در کنفرانس و پیگیری آنها لازم است عضو سایت شوید. عضویت در وب سایت این امکان را برای شما فراهم می کند.
برای عضویت در وب سایت، ابتدا باید به صفحه اصلی کنفرانس مورد نشر مراجعه کرده و از بالای صفحه، گزینه "عضویت در وب سایت" را انتخاب کنید.

v   نحوه ارسال مقاله: برای ارسال مقاله جدید می توانید پس از عضویت در سایت و ورود به میز کار خود از منوی سمت راست گزینه ارسال مقاله جدید را کلیک نمایید و اطلاغات درخواستی را در کادرهای مربوطه پر کنید.

v   نحوه پیگیری مقالات:جهت پیگیری مقالات می توانید پس از ورود به میز کار خود، گزینه ی پیگیری مقاله را انتخاب نمایید. به استفاده از این لینک وضعیت مقاله شما به صورت بهنگام  نمایش داده خواهد شد.

v   نحوه ثبت نام و حضوردر کنفرانسها:جهت ثبت نام برای حضور در کنفرانس ها پس از ورود به کنفرانس دلخواه و ورود به میز کار خود برروی گزینه  ثبت نام فردی یا ثبت نام گروهی کلیک نمایید.

v   در صورت فراموشی کلمه عبور چه کار باید بکنیم؟در صورت فراموش کردن کلمه عبور خود در قسمت ورود کاربر بر روی لینک کلمه  عبور خود را فراموش کرده ام. کلیک نموده و با وارد کردن آدرس پست الکترونیکی در کادر مربوطه و فشار دادن دکمه  ارسال کلمه ی عبور، سیستم کلمه عبور شما را به پست الکترونیکی مربوطه  ارسال خواهد کرد.

v   نحوه  خروج از میز کار:جهت خروج از محیط میز کارخود می توانید در قسمت خروج که در کنار نام کاربری شما در بالای صفحه و سمت چپ قرار دارد کلیک نمایید.

v   نحوه تماس با دبیرخانه کنفرانس: با کلیک بروی لینک "تماس با دبیرخانه" در صفحات کنفرانس، شما میتوانید پیام خود را برای دبیرخانه، دبیر علمی و یا دبیر اجرایی ارسال نمایید. پاسخ پیام شما پس از بررسی به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.


ورود به سامانه
نام کاربری :
کلمه عبور :
نام کاربری یا کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
توجه : کاربر گرامی ، مرورگر Internet Explorer جهت ورود به میزکار پشتیبانی نمی شود . لطفا جهت استفاده بهینه از امکانات سایت از یک مرورگر دیگر استفاده نمایید .
معرفی سامانه

توجه:

به اطلاع کاربران محترم می رساند که جهت حفظ امنیت،  رمز عبور برخی از کاربران توسط سیستم تغییر کرده است خواهشمتد است جهت دریافت رمز عبور جدید، از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده کنید تا رمز عبور جدید به آدرس ایمیل شما ارسال گردد.شما می توانید پس از ورود به سیستم رمز عبور خود را تغییر دهید.

با تشکر

كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک