اولین همایش ملی جنگل های ایران، پژوهش و توسعه

معرفی
همایش جنگل، پژوهش و توسعه

اطلاعیه دبیرخانه اولین همایش ملی جنگل­های ایران، پژوهش و توسعه

با سلام
به استحضار می رساند، نتایج داوری مقالات در صفحه کاربری نویسندگان قابل مشاهده است. همچنین نتیجه داوری مقالات در صفحه مقالات پذیرفته شده در صفحه اول همایش بخش اخبار قابل دریافت است. از این ­رو ضروری است پژوهشگرانی که مقالات آنها در اولین همایش ملی جنگل­های ایران، پژوهش و توسعه به صورت شفاهی یا پوستر پذیرش شده است به منظور دریافت گواهی ارائه مقاله، تا تاریخ 12 تیر 1397نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایند. به منظور دریافت اطلاعات حساب و واریز هزینه به صفحه هزینه­ های ثبت نام مراجعه شود.

 

معرفی همایش

اولین همایش ملی جنگل های ایران، پژوهش و توسعه با هدف ایجاد بستر لازم برای ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف علوم جنگل و ایجاد محیط مناسب جهت ارتباط مؤثر بین موسسات آموزشی، پژوهشی و سازمان های اجرایی مرتبط درتاریخ 28-27 تیر سال 1397 در دانشگاه ارومیه برگزار خواهد شد. قابل ذکر است شرکت در این همایش به صورت حضوری است.

معرفی شهر ارومیه

ارومیه یکی از کلان‌شهرهای ایران، مرکز استان آذربایجان غربی و شهرستان ارومیه در شمال غربی ایران که در منطقه آذربایجان واقع شده است. این شهر طبق سرشماری سال ۱۳۹۰ با ۶۶۷٬۴۹۹ نفر جمعیت، دهمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت منطقهٔشمال‌غرب ایران به‌شمار می‌آید. ارومیه با ۱۳۳۲ متر ارتفاع در غرب دریاچه ارومیه، در دامنه کوه سیر و در میان دشت ارومیه قرار گرفته است. هوای ارومیه در تابستان نسبتاً گرم ودر زمستان سرد می‌باشد.

معرفی دانشکدۀ منابع طبیعی دانشگاه ارومیه

از دیر باز ، شمال غرب کشور به عنوان قطب کشاوزی و منابع طبیعی و آبزی پروری شناخته شده است. جنگلهای منحصر به فرد ارسباران و زاگرس شمالی به همراه مراتع درجه یک و سرسبز و همچنین فراوان بودن منابع آبی از جمله دلایل شایستگی این منطقه جهت اطلاق عنوان قطب است. به منظور مدیریت و بهره برداری اصولی و جلوگیری از تخریب این منابع طبیعی ارزشمند، لازم است تا نیروهای انسانی کارآمدی تربیت شوند که با استفاده از آموخته های نظری و عملی خود، در زمینه های اجرایی و پژوهشی ایفاء نقش نمایند. دانشکده منابع طبیعی دانشگاه ارومیه پس از اخذ موافقت اصولی تاسیس در سال 1376 با جذب نیروی انسانی عالم ، متعهد و دلسوز در سال 1379 فعالیت خود را آغاز و در تیر ماه 81 با راه اندازی رشته کارشناسی مهندسی منابع طبیعی –مرتع و آبخیزداری آغاز نمود .امروزه با دارا بودن 3 گروه آموزشی مرتع و آبخیزداری، جنگلداری و شیلات در2 مقطع کارشناسی، 5 مقطع کارشناسی ارشد و 2 مقطع دکتری به انجام وظایف خود می پردازد.

محل دانشکده منابع طبیعی در پردیس نازلو

 

محل برگزاری همایش:

اروميه - خيابان شهيد دكتر بهشتي - دانشگاه اروميه - پژوهشكده آرتمیا و آبزی پروری

 

 

محورها
اخبار
 • دسترسی سریع
  تاریخ های مهم
  ثبت نام فردی شرکت کنندگان:
  از 1396/10/28 تا 1397/03/31
  داوری متن کامل مقاله :
  از 1396/10/28 تا 1397/03/25
  نتایج نهایی متن کامل مقاله:
  از 1397/03/25 تا 1397/03/31

   

  اطلاعات کنفرانس