همايش ملی زمین شناسی و اکتشاف منابع

معرفی
GeoConf

اساتید فرهیخته، پژوهشگران ارجمند و دانشجویان گرامی

خداوند سبحان را سپاسگزاریم و سر به آستان پرمهرش می ساییم که توفیق داد تا میزبان شما فرهیختگان، نخبگان و فرزانگان باشیم، شما عزیزانی که با تلاش شبانه روزی و دستیابی به آخرین یافته های علمی روز می کوشید تا قدم در راه خودکفایی این مرز و بوم بردارید .

همایش زمین شناسی و اکتشاف منابع فرصتی است تا شاهد دستاوردها،  نگاه کارشناسی ، تعاملات زیستی و بوم شناس عرصه زمین شناسی و اکتشاف منابع که امروزه با توجه به رشد فزاینده مصرف انرژی و شرایط تحریمی کشور، از دغدغه های بزرگ مسئولین و صاحبان صنعت است باشیم، امید است این رویداد علمی امکان تبادل آخرین دستاوردهای مرتبط و عجین شده با زمین شناسی و اکتشاف را به منظور بررسی عمیق چالشهای پیش روی این عرصه فراهم آورده و با بهره گیری از نتایج آن، برنامه ریزی لازم و کافی در جهت تکامل و تعامل علم و صنعت انجام پذیرد.

بدیهی است یکی از ملزومات حیات جامعه بشری در قرن آینده یافتن منابع جدید انرژی خواهد بود که این مهم صرفا با اهتمام به دو مقوله زمین شناسی و اکتشاف میسر می گردد. شرکت و به چالش کشیده شدن نظرات و نتایج یافته های نوین در این مقوله ها نوید بخش آینده ای درخشان برای تمامی جوامع بشری خواهد بود. ما مشتاقانه منتظر در یافت یافته ها و نظرات تمامی شما عزیزان می باشیم.

محورها
اخبار
 • دسترسی سریع
  تاریخ های مهم

  مهلت ارسال چکیده و اصل مقالات:
  10 آبان ماه 1393

  اعلام نتایج داوری مقالات :
  شروع از 20 شهریورماه 1393
  2 هفته پس از ارسال هر مقاله

  برگزاری کنفرانس :
  25 دی ماه 1393

  اطلاعات کنفرانس
   
  مرکز همایش های علمی همایش نگار
  روزهای کنفرانس:
  از 1393/10/25 تا 1393/10/25

  ورود به وب سایت اصلی همایش

  دبیر علمی : جناب آقای دکتر ...
  كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
  طراحی و اجرا: شرکت آداک