هشتمین منفرانس ترکیبات جبری و نظریه گراف

معرفی
 هشتمين کنفرانس ترکيبيات جبری و نظريه گراف

 

آدرس سایت کنفرانس: http://www.algcombinatorics.ir

به ياری پروردگار متعال هشتمين کنفرانس ترکيبيات جبری و نظريه گراف در روزهای 16-15 مهرماه سال 1394 در گروه رياضی دانشکده علوم دانشگاه بين المللی امام خمينی(ره) قزوين برگزار و گروه رياضی اين دانشگاه افتخار ميزبانی انديشمندان و پژوهشگران محترم را در حوزه ترکيبيات جبری و نظريه گراف خواهد داشت.

تحولات سريع، وسعت تحقيقات و بازدهی بالای دانش رياضيات که در زمره مهم‌‌ترين رده‌های علوم پايه قرار دارد، يکی از ملاک‌های توسعه يافتگی جوامع محسوب می‌شود و تاثيری مستقيم بر رشد و پيشرفت ساير علوم دارد. امروزه رشد و پيشرفت دانش بشری، بر اساس نحوه‌ی به کارگيری علم رياضی در علوم و تکنولوژی‌های پيشرفته در نظر گرفته می‌شود.
کنفرانس ترکيبيات جبری از سال 1386 و با هدف تقويت ارتباط بين اساتيد، محققان، دانشجويان و علاقه مندان و هم‌چنين به منظور گسترش مرزهای اين بخش از دانش رياضی و برای تبادل نظر در زمينه های مختلف ترکيبيات فعاليت خود را آغاز نموده است.
اين کنفرانس تا کنون طی هفت دوره و  به ترتيب در مرکز تحقيقات فيزيک نظری و رياضيات (IPM)، دانشگاه تبريز، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه بوعلی سينا همدان، دانشگاه مازندران و دانشگاه کاشان برگزار شده است.هدف از برگزاری اين کنفرانس، آشنايی محققان فعال در زمينه های مختلف ترکيبيات با تحقيقات يکديگر و نيز معرفی تازه ترين دستاوردهای پژوهشی علم ترکيبيات است. کاربرد ترکيبيات  در تمام شاخه ها و علوم حائز اهميت است. از جمله کاربردهای مهم اين شاخه می توان به استفاده آن در بهينه سازی، طرح‌های آماری، انتقال اطلاعات، برنامه نويسی کامپيوتر و الگوريتم‌ها اشاره کرد.

محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

ارسال خلاصه مقاله:
از 1394/02/20 تا 1394/05/01

اطلاعات کنفرانس
 
دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)
روزهای کنفرانس:
از 1394/07/15 تا 1394/07/16
دبیر : سجاد محمود رباطی
دبیر علمی : دکتر علی بهتوئی
دبیر اجرایی : دکتر ابراهیم وطن دوست
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک