ششمین کنگره ملی علوم ترویج و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی

معرفی
ملاحظات ترویج در پایداری کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست در شرایط تغییرات اقلیمی
 
ششمین کنگره ملي علوم ترویج و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی ایران با شعار "ملاحظات ترویج در پایداری کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست در شرایط تغییرات اقلیمی" در تاریخ پنجم و ششم آبانماه سال 1395 در دانشگاه شیراز و در شهر شیراز برگزار خواهد شد. هدف این کنگره که با همکاری انجمن ترویج و آموزش کشاورزی ایران به اجرا در خواهد آمد، فراهم نمودن فرصتی مناسب جهت ملاقات و تبادل افکار بین اساتید، متخصصان، کارشناسان، مدیران و فعالان بخش‌های دولتی، تعاونی و خصوصی کشور، کشاورزان و دانشجویان، در زمینه علوم ترویج و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی می‌باشد. 

علاقمندان می‌توانند با یا بدون ارائه مقاله در این کنگره ثبت‌نام و شرکت نموده و از مزایای علمی آن بهره‌مند شوند. همچنین این کنگره فرصت مناسبی را برای بخش‌های دولتی، تعاونی و خصوصی فعال در امور کشاورزی، غذایی و منابع طبیعی، فراهم خواهد کرد تا به عنوان حامی با کنگره همکاری نموده و فعالیت‌ها، کالاها، خدمات و محصولات خود را به شرکت کنندگان در کنگره معرفی نمایند.   

كنگره ششم، در نظر دارد در دو بخش مجزا اقدام به پذيرش مقالات نمايد. بخش اول شامل مقالات علمي و بخش دوم شامل مقالات تجربي مي باشد. گفتني است كه مقالات اين دو بخش نيز به طور مجزا داوري خواهد شد.

به اطلاع می رساند که در این کنگره، نیازی به ارسال چکیده مقالات نیست و کلیه مقالات به صورت کامل مورد داوری قرار خواهد گرفت.

 

محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

مهلت ارسال متن کامل مقالات:

حداکثر تا 15 خرداد 1395

 

اعلام نتایج نهایی داوری مقالات:

حداکثر تا 31 تیر 1395

 

مهلت ثبت نام در کنگره:

حداکثر تا 31 مرداد 1395

 

زمان برگزاری کنگره:

5 و 6 آبان 1395

 

 
اطلاعات کنفرانس
 
دانشگاه شیراز
روزهای کنفرانس:
از 1395/08/05 تا 1395/08/06
دبیر علمی : دکتر داریوش حیاتی
دبیر اجرایی : دکتر کورش رضائی مقدم
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک