بیست و دومین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی ایران

معرفی
ICBME2015

بیست و دومین كنفرانس مهندسي‌ زیست پزشكي ايرانبا هدف گسترش مرزهاي دانش و تبادل نظر علمي و كاربردي در زمينه هاي مختلف مهندسي زیست پزشكي و در راستاي تقويت ارتباط بين محققين، دانشجويان و صنعتگران كشور، توسط انجمن مهندسی پزشکی و سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در تاریخ 4تا 6 آذرماه 1394برگزار خواهد شد. كميته برگزاري بیست و دومین كنفرانس مهندسي زیست پزشكي تلاش مي نمايد با برگزاري سخنراني هاي كليدي، نشست هاي علمي و تخصصي آخرين دستاوردهاي محققان ايراني را در زمينه هاي مختلف دانش و صنعت مهندسی پزشکی به نمايش بگذارد.

با توجه به جايگاه سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در انجام پژوهشهاي كاربردي و تقاضامحور و سابقه طولاني اين سازمان به عنوان حلقه واسط بين دانشگاه و صنعت، اميد است كه دستاوردهاي بيست و دومين كنفرانس موجب استحكام اين ارتباط و ظهور راهبردهاي نويني در اين حوزه گردد.

در همين راستا درنظر است كه با دعوت از ارگانهاي حمايت كننده از پژوهشهاي كاربردي و تقاضامحور، برگزاري پانلهائي با حضور اساتيد برجسته و صنعتگران موفق و ايده بازار به جنبه هاي كاربردي اهميت بيشتري داده شود.

دعوت از اساتيد برجسته كشور در حوزه هاي مختلف مهندسي پزشكي براي ايراد سخنراني هاي كليدي در ابتداي هر جلسه ارائه مقالاتنيز به غناي علمي جلسات كنفرانس خواهد افزود.

بنابراين بدينوسيله از كليه اساتيد، صنعتگران، دانشجويان و سياستگذاران علاقمند و دلسوز مرتبط با اين حوزه از دانش دعوت
مي شود كه با ارائه مقالات علمي و كاربردي ما را در اعتلاي هرچه بيشتر اين كنفرانس ياري رسانند. علاقمندان مي توانند اطلاعات تكميلي را در سايت كنفرانس به آدرس www.icbme.irمشاهده نمايند.

محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

بیست و دومین كنفرانس مهندسي‌ زیست پزشكي ايران توسط انجمن مهندسی پزشکی و سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در تاریخ 4 تا 6 آذرماه 1394 برگزار خواهد شد.

اطلاعات کنفرانس
 
سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران
روزهای کنفرانس:
از 1394/09/04 تا 1394/09/06

زمينه هاي تخصصي:

پردازش سيگنالهاي حياتي، پردازش تصاويرپزشكي، ابزار دقيق زيستي، مدلسازي سامانه هاي زيستي، اندازه گيري زيستي، مهندسي عصب و توانبخشي، بيومكانيك سيالات زيستي، بيومكانيك جامدات زيستي، بيومكانيك ورزش، مهندسي بيومواد، مهندسي بافت، مهندسي سلولي مولكولي، مهندسي باليني، انفورماتيك زيستي، پزشكي از راه دور، نانومواد، مهندسي زيست شيمي، مهندسي قلبي و تنفسي، استاندارد و آموزش در مهندسي پزشكي، بيومكاترونيك، ميكروسيالات زيستي و BioMEMSو ديگر موضوعات مرتبط.

دبیر : وحيدرضا نفيسي
دبیر علمی : دکتر محمد فيروزمند
دبیر اجرایی : دکتر منوچهر اقبال
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک