English
اولین کنفرانس بین المللی پیشرفت های نوین در مهندسی عمران

معرفی
ICCE

پژوهش و ارائه اسناد علمی معتبر که در جوامع علمی تحت عنوان مقالات علمی از آن یاد می‏شود رکن اساسی حیات دانشگاه­ها و مؤسسات علمی کشور می‏ باشد که در اکثر کشورهای توسعه یافته جهان این مهم با جهت دهی به سمت زمینه های مورد نیاز هر جامعه، مقدمات توسعه آن کشور را در حال و آینده فراهم می ‏نماید. کشور عزیز ما ایران نیز پس از انقلاب شکوهمند اسلامی و با رهنمودهای امام امت (ره) و مقام معظم رهبری همواره در این عرصه ها سرآمد بوده و انشاا... باقی خواهد ماند. ارتقاء روزافزون ﺗﻮﻟﻴﺪات ﻋﻠﻤﻲ ﻛﺸﻮر ﻧﺸﺎن دهنده ﺟﺎﻳﮕﺎه رﻓﻴﻊ پژوهشگران اﻳﺮاﻧﻲ در ارائه راه حل به چالش‌هاي ﻋﻠﻤﻲ ﺟﻬﺎن است. از ﻃﺮﻓﻲ ﻣﻴﺰان ارائه نتايج پژوهش‌هاي ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺷﺪه در اﻳﺮان مي‌بايست بمنظور رقابت با سطح جهانی افزايش يابد. جهت توليد دانش علمي‌ و فني هماهنگ با نياز‌هاي جامعه مهندسي و تحولات رشته‌هاي مرتبط، مهندسين و پژوهشگران قلمرو مهندسي‌ مي بايست اهتمام بيشتري داشته باشند. در این میان، مهندسی عمران به واسطه اثرگذاری متقابل در حوزه ­های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی می تواند نقش مهمی ایفا کند. در این راستا، برگزاري کنفرانس­ های ملي و بين المللي در زمينه مهندسي عمران، مي‌تواند در راستاي نشر اين يافته‌ها و ارايه راهکارهاي تخصصي و علمي براي چالش‌هاي عمراني و مهندسي کشور، گامي مؤثر برداشته و بستر مناسبي براي ارائه، نقد و بررسي آخرين دست­آوردهاي علمي و صنعتي فراهم آورد. کنفرانس‌هاي ملي‌ و بين‌المللي مهندسي عمران، با برخورداري از حمايت دانشگاه هاي کشور، گردهمايي‌هاي مناسبي براي گسترش و تبادل انديشه‌هاي ملي‌ و بين‌المللي در کشور به شمار مي روند. يکي از مهمترين اهداف برگزاري کنفرانس ­هاي علمي، برقراري ارتباط مداوم دانشگاه و صنعت جهت تحقق برنامه‌هاي کلان کشور است. از سوي ديگر، تبادل تجربه‌هاي پژوهشگران مهندسي عمران اين مرز و بوم با تخصص‌هاي گوناگون از ديگر مزاياي کنفرانس‌هاي مهندسي عمران مي ­باشد.

 از این رو درصدد برآمدیم تا با برگزاری دوره‏ای این کنفرانس در سطح ملی و بین‏ المللی، ضمن گردهم آوردن اکثریت دانشگاه‏های کشور و همکاری دانشگاه­های معتبر خارجی از طریق مشارکت و هم اندیشی در آن،کنفرانسی معتبر با لحاظ نمودن تمامی معیارهای استاندارد در سطح بین المللی ارائه نماییم. در این کنفرانس تخصصی که به صورت دوره ای برگزار خواهد شد، در زمینه های مختلف مهندسی عمران افرادی متخصص با مهارت‏ها و تخصص های متفاوت اما دارای علاقه و دغدغه­های مشترک که به منظور آموزش و یادگیری دور هم جمع می‌شوند، با هدف تقویت مهارت­های افراد شرکت کننده، دستاوردهایشان را در معرض تبادل قرار می‏دهند. با توجه به اهمیت پیشرفت‏های علمی در جهان و تأثیرگذاری قابل توجه یک کنفرانس در تمامی جهات، قصد برگزاری این مهم با سطح کیفی بالا با توجه به شرایط کنونی می ‏باشد.

محورها
اخبار
 • دسترسی سریع
  تاریخ های مهم

  اطلاعات کنفرانس
   
  دانشگاه شمال آمل با همکاری معاونت فرهنگی وزارت علوم و تحقیقات
  روزهای کنفرانس:
  از 1396/08/24 تا 1396/08/25

  دانشگاه شمال به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های غیردولتی- غیرانتفاعی کشور، با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۷۴و با دریافت مجوز از دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۷۵آغاز به کار کرد. اکنون این دانشگاه در ۵۵رشته/ گرایش/ مقطع تحصیلی، در مقاطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته بیش از ۶۰۰۰دانشجو دارد. همچنین نزدیک به ۴۰۰مدرس با دانشگاه همکاری دارند. از این تعداد، ۷۰نفر، عضو هیأت علمی تمام وقت و پاره وقت دانشگاه به شمار می روند.

  دبیر علمی : دکتر سید محمد سیدپور
  دبیر اجرایی : دکتر امیر متقی
  كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
  طراحی و اجرا: شرکت آداک