دومین کنفرانس ملی هیدرولوژی ایران

نتايج داوری

اعلام نتايج داوري مقالات دومين كنفرانس هيدرولوژي ايران

 
بدينوسيله ضمن تشكر از کميته علمي، داوران و همچنين  همه عزيزاني كه با ارسال مقالات خود در اين رويداد ملي شركت كرده اند به اطلاع مي رساند كه هر مقاله توسط حداقل دو داور از متخصصان هيدرولوژي كشور داوري و امتياز داده شده است. كميته علمي كنفرانس بر اساس ميانگين امتياز داوري هر مقاله و همچنين با توجه به محورهاي كنفرانس و اعلام آمادگی نويسندگان براي هر محور 5 مقاله را براي ارائه شفاهي انتخاب نمود. مابقي مقالات بصورت ارائه پوستري و انتشار در CDمجموعه مقالات كنفرانس پذيرش شده اند. شايان ذكر است مقالاتي كه پذيرفته نشده‌اند صرفا بر اساس نظر كميته داوران كنفرانس بوده و اين ناقض ارزش علمي اين گروه از مقالات نمي باشد.
 
ساير توضيحات:
 
1- شرکت کنندگانی که مقاله آن‌ها بر اساس نظر داوران پذیرفته  شده است، ضروری است هزینه ثبت ‌نام را به شماره حساب 2814084895 بانک تجارت شعبه دانشگاه شهرکرد به نام انجمن هیدرولوژی ایران واریز و اسکن فیش واریزی را به همراه فایل wordو pdfمقاله اصلاح شده حداكثر تا تاريخ 12/4/96 به ايميل ihydrology@gmail.com ارسال نمايند. مقالاتي كه براساس نظر داوران نياز به اصلاح داشته اند، ‌موارد اصلاحي در اكانت نويسنده مسئول مقاله مشخص شده و يا بصورت فايل پيوست گرديده است.
 
2- افرادي كه مقاله آنان به صورت شفاهي پذيرفته  شده است، چنانچه مايل به ارائه شفاهي مقاله خود نمي‌باشند، لازم است عدم تمايل خود به ارائه شفاهي مقاله را حداكثر تا تاريخ 12/4/96  از طريق ايميل ihydrology@gmail.com اعلام نمايند. مقالات اين افراد در صورت واريز وجه ثبت نام در CDمجموعه مقالات منتشر خواهد شد.
 
3- جزئيات اسكان شركت كنندگان در اين لينك قابل مشاهده است. متقاضيان اسكان در دانشگاه شهركرد لازم است هزينه اسكان را نيز به شماره حساب 2814084895 بانك تجارت دانشگاه شهركرد به نام انجمن هيدرولو‍‍‍‍ژي ايران واريز و اسكن فيش واريزي را به ايميل ihydrology@gmail.com ارسال نمايند. دانشجویان محترم نیز لازم است اسکن کارت دانشجوئی خود را ارسال فرمایند.
 

4- ضمنا ارسال فيش واريزي و نسخه هاي wordو pdfمقاله اصلاح شده فقط بايد از طريق ايميل ihydrology@gmail.comارسال گردند و به مواردي كه به ايميل هاي ديگر و يا از طريق بارگذاري در وبسايت كنفرانس ارسال شوند هيچ گونه ترتيب اثري داده نخواهد شد.

 
 
 
دبيرخانه دومين كنفرانس ملي هيدرولوژي ايران
 

برنامه زمانبندی دومين کنفرانس ملی هيدرولوژی ايران از اينجا قابل دانلود می باشد.

 

برنامه زمانبندی ارائه مقالات پوستری

 

 

الف-:مقالات غيرحضوری نيازی به تهيه پوستر ندارند.
 
ب- به شرکت کنندگانی که بطور حضوری پوستر خود را ارائه می کنند گواهی حضور در همایش اعطاء خواهد شد.
 
ج- فرمت پوستر کنفرانس از لينک   قابل دسترس است. پوسترها در روز کنفرانس همراه آورده شود.
د- فرمت پاورپينت ارائه شفاهی را از اينجا می توانيد دانلود کنيد.

توضيح اينکه استفاده از اين فرمت دلخواه بوده و ارائه دهندگان مقالات شفاهی می توانند از فرمت های مناسب ديگر نيز استفاده کنند

 
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

تقویم کنفرانس

آخرين مهلت ارسال  اصل مقالات 20 خرداد 1396

(ارسال با تاخیر حداکثر تا 31 خرداد)

تاريخ اعلام نتايج داوری 7 تيرماه 1396

آخرين مهلت ثبت نام در كنفرانس 12 تيرماه 1396

تاريخ برگزاری کنفرانس 20 و 21 تيرماه 1396 
 

اطلاعات کنفرانس
 
انجمن هيدرولوژي ایران
روزهای کنفرانس:
از 1396/04/20 تا 1396/04/21

اطلاعات تکميلی:

http://www.iranhydrology.net

دبیر : دکتر روح الله فتاحی نافچی
دبیر علمی : دکتر رسول ميرعباسی نجف آبادی
دبیر اجرایی : دکتر خدايار عبدالهی
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک