English
سومین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران

معرفی
ILDC

همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران (Iran Lighting Design Conference یا به اختصار ILDC) یک رویداد علمی است که با تلاش برخی از مهمترین دست اندرکاران این صنعت در جمهوری اسلامی ایران برگزار می گردد. این همایش اولین دوره برگزاری خود را در آذر ماه سال 1392 و در یکی از زیباترین و قدیمی ترین شهرهای ایران، شیراز، و با حضور حدود 1200 نفر از علاقه مندان این حوزه تجربه نمود. پس از بروز موفقیتهای اولین دوره برگزاری، این همایش بیش از پیش مورد توجه جامعه مخاطبان قرار گرفت و بدین ترتیب دومین دوره همایش کمتر از یکسال بعد در آبان ماه 1393 در هتل المپیک شهر تهران، در اندازه ای به مراتب بزرگتر و با پوشش گسترده تری از مخاطبان، موفقتر و با کیفیت بالاتری از لحاظ اجرایی و علمی برگزار گردید.

در هر دو دوره برگزار شده این همایش سخنرانانی از ایران و برخی از کشورهای اروپایی و آسیایی مانند آلمان، فرانسه، ایتالیا، سوئد، یونان و هندوستان دعوت شدند و در یک برنامه فشرده علمی طی 3 روز به ایراد سخنرانی های علمی و برگزاری کارگاه های آموزش تخصصی پرداختند.

معماران، طراحان نورپردازی، مهندسان برق، کارشناسان شرکتهای دولتی و خصوصی مانند شهرداریها و ادارات توزیع برق، اعضای سازمان های نظام مهندسی ساختمان، سازندگان ساختمان جزء مخاطبان اصلی این همایش هستند که علاوه بر یادگیری موضوعات به روز حوزه روشنایی و نورپردازی و بهره مندی از سخنرانان مطرح داخلی و خارجی می توانند از آخرین دستاوردهای تجاری و صنعتی نمایشگاه جانبی همایش نیز بازدید به عمل بیاورند.

محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم
اطلاعات کنفرانس
 
پژوهشکده معماری و شهرسازی پایدار ـ همایش برنا
روزهای کنفرانس:
از 1395/10/21 تا 1395/10/23

هدف از برگزاری:

ـ ارتقای دانش نورپردازی در کشور از طریق:

  • ارتباط با پژوهشگران، حرفه مندان و متخصصان نورپردازی بین المللی
  • حمایت و معرفی دستاوردهای صورت گرفته در کشور در زمینه نوررپردازی
  • فراهم کردن بستری در جهت ایده پردازی و خلاقیت طراحان و پژوهشگران جوان
  • به روزرسانی و رونق صنعت نورپردازی در ایران
  • گردآوری پژوهش های انجام شد ه در زمینه نورپردازی ایرانی ـ اسلامی
دبیر : الهام سوری
دبیر علمی : دکتر الهام سوری
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک