دوازدهمین کنفرانس ملی نگهداری و تعمیرات

مشاهده خبر

پیام دبیر علمی کنفرانس

همکاران و علاقمندان مهندسی نگاهداشت

باسلام و درود

باعث خوشوقتی است که برگزاری کنفرانس نت اتفاق می ­افتد. با عنایت به گفته دیرینه پارسی زبانان که: یک مثقال پیشگیری از یک خروار مداوا بهتر است؛ شاید بتوان بهتر به فلسفه وجودی انجمن نت و فعالیت­های شما علاقمندان پی برد. فرمود:

کهن جامه خویش پیراستن                               به از جامه عاریت خواستن

توجه به آموزه­ های نت در خصوص پیشگیری از خرابی­ ها و از کارافتادگی­ های بالقوه در فعالیت­های روزمره همگان، دارای بالاترین پتانسیل برای خودکفائی است. بهره­ برداری صحیح از سرمایه­ های فیزیکی و رعایت موازین تجویز شده در امر بکارگیری ادوات، ماشین ­آلات و دستگاه­ ها مصداق بیت بالا و حصول بازگشت توجیه ­پذیر سرمایه اولیه است.

از نکات اصلی علل برگزاری کنفرانس پیش­رو ، عنایت به آشناسازی مخاطبین با رعایت اصول علمی و مهندسی بکارگیری سرمایه های فیزیکی در سراسر کشور است. تلاش وافر گردید که از ظرفیت­ های دانشگاهی و صنعتی و تا حدی اجتماعی برای پیشبرد اهداف کنفرانس استفاده شود. علاوه بر حمایت قالبه دانشگاه­ های ذیربط کشور، صنایع عمده و موثر در ایران حامی کنفرانس هستند. در زمان برگزاری، علاوه بر ارائه تجربه­ های عینی نیز در دستور کار است؛ امید که موثر افتد. زبده ترین اساتید فن در دانشگاه و یا در صنعت، تشکیل دهنده کمیته علمی برگزاری کنفرانس می ­باشند.

مقدم شما را گرامی داشته و اوقات خوشی را با استفاده از مقالات علمی، پانل­ ها، کارگاه ها و نمایشگاه در خلال برگزاری برایتان آرزو دارم.

با سپاس از حضورتان

دکتر محمد ریاحی

دبیر علمی کنفرانس

تاریخ انتشار: 1397/04/30 - 10:48
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

مهلت ارسال مقالات: 1 آبان 97

تمدید ارسال متن کامل مقالات: 27 آبان 97

اعلام نتایج داوری: 27 آذر 97

اطلاعات کنفرانس
 
انجمن نگهداری و تعمیرات ایران
روزهای کنفرانس:
از 1397/10/25 تا 1397/10/26
دبیر علمی : دکتر محمد ریاحی
دبیر اجرایی : مهندس هوشنگ رستمیان
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک