ششمین همایش ملی دانشجویی اقتصاد ایران

معرفی

پیشینه همایش:
نخستین همایش ملی دانشجویی اقتصاد ایران در بیست و دوم اردیبهشت ماه سال یک هزار و سیصد و هشتاد و نه در دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازنداران برگزار شد. در این همایش، در مجموع 113 مقاله دریافت شد که از این تعداد، 67 مقاله مورد پذیرش داوران قرار گرفت. در همایش فوق، 22 مقاله به صورت شفاهی و 7 مقاله به صورت پوستری و باقی مقاله ها به صورت چاپ در مجموعه مقالات ارایه شدند. در همایش نخست، آقایان دکتر محمد تقی گیلک و دکتر سعید راسخی به ترتیب مسئولیت دبیری و دبیر علمی همایش را به عهده داشتند.
دومین همایش ملی دانشجویی اقتصاد ایران در اردیبهشت ماه سال یک هزار و سیصد و نود در دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازنداران برگزار شد. در این همایش در مجموع 225 مقاله دریافت شد که از این تعداد، 157 مقاله مورد پذیرش داوران قرار گرفت. در همایش فوق، 26 مقاله به صورت شفاهی و 13 مقاله به صورت پوستر و باقی مقاله ها به صورت چاپ در مجموعه مقالات ارایه شدند. در همایش دوم سرکار خانم دکتر زهرا علمی و آقای دکتر سعید راسخی به ترتیب مسئولیت دبیری و دبیر علمی همایش را به عهده داشتند.
سومین همایش ملی دانشجویی اقتصاد ایران در بیست و ششم اردیبهشت ماه سال یک هزار و سیصد و نود و یک در دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازنداران برگزار شد. در این همایش در مجموع 200 مقاله دریافت شد که از این تعداد، 120 مقاله مورد پذیرش داوران قرار گرفت. در همایش فوق، 21 مقاله به صورت شفاهی و 40مقاله به صورت پوستری و باقی مقاله ها به صورت چاپ در مجموعه مقالات ارایه شدند. در همایش سوم آقایان دکتر محمد علی احسانی و دکتر وحید تقی نژاد به ترتیب مسئولیت دبیری و دبیر علمی همایش را به عهده داشتند.
چهارمین همایش ملی دانشجویی اقتصاد ایران در دوم اردیبهشت ماه سال یک هزار و سیصد و نود و دو در دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازنداران برگزار شد. در این همایش در مجموع 391 مقاله دریافت شد که از این تعداد، 219 مقاله مورد پذیرش داوران قرار گرفت. در همایش فوق، 25 مقاله به صورت شفاهی و 194مقاله به صورت پوستری ارایه شدند. در همایش چهارم آقایان دکتر امیر منصور طهران‏چیان و دکتر احمد جعفری صمیمی به ترتیب مسئولیت دبیری و دبیر علمی همایش را به عهده داشتند.
پنجمین همایش ملی دانشجویی اقتصاد ایران در 8 اردیبهشت  ماه سال یک هزار سیصد و نود سه در دانشکده علوم اقتصادی دانشگاه مازندران برگزار شد. در این همایش، 350 مقاله دریافت شده است که از این تعداد، 98 مقاله مورد پذیرش هیات محترم داوران قرار گرفته است. از مجموع مقاله های پذیرفته شده، 24 مقاله به صورت شفاهی و 74 مقاله در قالب پوستر ارایه شده است. در این همایش آقایان دکتر امیر منصور طهران چیان و دکتر احمد جعفری صمیمی به ترتیب مسئولیت دبیری  و دبیر علمی همایش را به عهده داشتند.
حال با توجه به تجارب گذشته، ششمین همایش دانشجویی انشاءالله به حول و قوه الهی به صورت موازی در دوسطح ملی و بین‏ المللی برگزار خواهد شد.آقای دکتر نورالدین شریفی  دبیر همایش، خانم دکتر زهرا میلا علمی دبیر علمی و آقای دکتر وحید تقی‏ نژاد عمران هم دبیر اجرایی همایش می‏باشند.

محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

اطلاعات کنفرانس
 
دانشگاه مازندران
روزهای کنفرانس:
از 1394/07/18 تا 1394/07/19
فراخوان مقاله:

 بعد از  پنج دوره موفقیت ‏آمیز همایش ملی دانشجویی اقتصاد ایران، دانشگاه مازندران افتخار دارد تا ششمین همایش را  با کمک همه دانشگاهیان کشور در روزهای 18 و 19 مهرماه 1394 در دانشکده علوم اقتصادی و اداری برگزار نماید.
 لذا برگزار کنندگان همایش از دانشجویان رشته اقتصاد و رشته های مرتبط دعوت ‏می‏نمایند تا با ارسال مقالات خود در این رویداد علمی-پژوهشی که به لطف الهی در چند سال اخیر محلی برای بیان یافته‏ های پژوهشی دانشجویان و نقد و بررسی نظرات آنها در جهت هم افزایی و پیشرفت علمی دانشگاه ‏های کشور در آمده است شرکت نمایند.
تفاوت همایش ششم در مقایسه با همایش ‏های قبلی، برگزاری آن در دو سطح ملی و بین‏ المللی و دعوت از دانشجویان اقتصاد دیگر کشورهای جهان است. دانشجویان ایرانی  می‏ توانند با ارسال مقالات خود به دو زبان فارسی و انگلیسی در این همایش شرکت فرمایند. لازم به ذکر است به ارایه کنندگان مقالات فارسی،  گواهی همایش ملی و به  ارایه کنندگان مقالات به زبان انگلیسی، گواهی همایش بین‏ المللی داده خواهد شد.
دبیر : دکتر نورالدین شریفی
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک