اولین همایش ملی تکنولوژی های نوین در علوم و صنایع غذایی و گردشگری ایران

معرفی
همایش صنایع غذایی و گردشگری

با استعانت از خداوند متعال، "اولین همایش ملی تکنولوژی های نوین در علوم و صنایع غذایی و گردشگری ایران" با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی، برگزار خواهد شد. باتوجه به اهمیت  موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه، انتظار می رود تا این همایش با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی، برنامه ریزی، مدیریت و اجرا اعم از مسئولین، متخصصین، مهندسین، کارشناسان و صاحب نظران می باشد برگزار گردد تا با ارایه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط این اساتید، پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش توسعه و ترویج علوم و فنون بنیادین در این حوزه و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه گامی استوار برداریم.

تاکنون گردهمایی های متعددی پیرامون مسائل مختلف علوم و صنایع غذایی برگزار شده است؛ اما با توجه به اهمیت موضوع  علوم و صنایع غذایی و ضرورت تبادل نظر منظم صاحب نظران این حوزه، تیم برگزارکننده با هدف ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارایۀ دستاوردهاي پژوهشي و علمی انديشمندان، پژوهشگران و دست‌اندرکاران حوزه های مختلف همایش فوق را برگزار خواهد کرد.

رویکرد این همایش، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه ایی، تعامل با انجمن های ملی و بین المللی مرتبط و دعوت از صاحبنظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خود باوری علمی در کشور، تمرکز بر مسائل و چالشهای روز، طراحی محتوای علمی و کاربردی برای مسئولین می باشد .

لذا از کليۀ علاقه‌مندان و صاحب نظران دعوت مي‌شود تا با ارسال يافته‌هاي اصيل علمي و پژوهشي خود در برگزاري هر چه بهتر این کنفرانس مشارکت فعال داشته باشند.

محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

اطلاعات کنفرانس
 
دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مازندران، مرکز آموزش علمی کاربردی میزبان و شرکت دانش بنیان پژوهشگران فن آور برنا با همکاری دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری و گرگان و دانشگاه شهید باهنر کرمان
روزهای کنفرانس:
از 1396/02/22 تا 1396/02/22

محل برگزاری:

مازندران، بابلسر، کیلومتر 3 کمربندی، دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مازندران - مرکز آموزش علمی کاربردی میزبان + هتل بین المللی میزبان

کد پستی: 93119-47418

تلفکس: 32475115 -011

همراه: 09118507072  و  09112117151 

ایمیل: info@tftconf.ir

جهت ثبت نام در همایش و ارسال مقاله، به وب سایت زیر مراجعه فرمائید:

www.tftconf.ir

دبیر : دکتر حسنعلی آقاجانی، دبیر علمی : دکتر پیمان آریایی، دبیر اجرایی : مهندس ساعد بهمنی
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک