دومین دوره همایش ملی بررسی ادبیات بومی ایران زمین

معرفی
بررسی ادبیات بومی ایران زمین

 

 

به اطلاع محققان و پژوهشگران و شرکت کنندگان در دومین همایش ملی " بررسی ادبیات بومی ایران زمین" می رساند؛ بنا به درخواست مکرر عزیزان شرکت کننده مهلت ارسال  مقالات تا روز 15 تیرماه تمدید شد.

با عنایت به مقارن بودن انتخابات ریاست جمهوری زمان برگزاری اختتامیه این همایش از هفته اول خردادماه بهفته آخر شهریورماه موکول شده است.

بدیهی است نتایج داوری مقالات در اسرع وقت و تا پایان مهلت ارسال مقالات اعلام خواهد شد.

زمان برگزاری اختتامیه متعاقباً از طریق دبیر خانه این همایش اعلام خواهد شد.

عزیزانی شرکت کننده ای که در مصاحبه دکتری پذیرفته شده اند جهت پیگیری مقاله خود در اسرع وقت با دبیرخانه همایش تماس حاصل نمایند.

تلفن :06633214733

 

با توجه به برگزاری موفق سه دوره همایش ملی بررسی سیر تحول ادبیات بومی در لرستان "کله باد"، و یک دوره همایش ملی " بررسی ادبیات بومی ایران زمین" معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد لرستان در نظر دارد با همکاری صاحبنظران و محققان ادبیات بومی کشور دومین دوره همایش ملی ادبیات بومی ایران زمین را برگزار نماید.
این همایش توسط مرکز تخصصی فرهنگ و ادبیات بومی جهاد دانشگاهی واحد لرستان و معاونت پژوهشی دانشگاه لرستان برگزار خواهد شد.

استانداری لرستان، سازمان آموزش و پرورش لرستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، دانشگاههای پیام نور و آزاد خرم آباد، سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی لرستان، حوزه هنری لرستان، شهرداری و شورای شهر خرم آباد دبیرخانه این همایش را یاری خواهند داد.
در این دوره در بخش جنبی همایش و به منظور ترویج فرهنگ و ادبیات بومی در بین نونهالان و نوجوانان، با همکاری معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش لرستان، مسابقه سرودهای دانش آموزی ویژه دانش آموزان لرستانی در نظر گرفته شده است.
در این راستا دانش آموزان علاقه مند می توانند به مربیان پرورشی مدارس خود مراجعه نمایند و یا به آدرس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان لرستان با شماره تلفن06633436093مراجعه نمایند.

محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

تقویم همایش:

 


به اطلاع محققان و پژوهشگران و شرکت کنندگان در دومین همایش ملی " بررسی ادبیات بومی ایران زمین" می رساند؛ بنا به درخواست مکرر عزیزان شرکت کننده مهلت ارسال  مقالات تا روز ۳۰ تیرماه تمدید شد.

با عنایت به مقارن بودن انتخابات ریاست جمهوری زمان برگزاری اختتامیه این همایش از هفته اول خردادماه به هفته آخر شهریورماه موکول شده است.

بدیهی است نتایج داوری مقالات در اسرع وقت و تا پایان مهلت ارسال مقالات اعلام خواهد شد.

زمان برگزاری اختتامیه متعاقباً از طریق دبیر خانه این همایش اعلام خواهد شد.

اطلاعات کنفرانس
 
جهاد دانشگاهی واحد استان لرستان
روزهای کنفرانس:
از 1396/06/28 تا 1396/03/29

علاقه مندان جهت کسب اطلاع بیشتر میتوانند به سایت kallahbad.ir و یا کانال تلگرامی @zagrosjd مراجعه نمایند.

 

دبیر : جناب آقای رامین جانی پور
دبیر علمی : دکتر علی حیدری
دبیر اجرایی : جناب آقای امین آزادبخت
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک