بحران آب و تغییر اقلیم

معرفی
بحران آّب

حورهای همایش :

  • فرهنگ سازی مسایل زیست محیطی در بستر آموزش و پرورش
  • فرهنگ سازی ضرورت توجه به مسله ی آب و تغییر اقلیم
  • معرفی راهکارهای عملی جهت کاهش تبعات بحران
  • انرژی های پاک
  • گردشگری به عنوان یک راهکار
محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

این همایش پنج‌شنبه سی‌و‌یکم اردیبهشت‌ماه ۹۴ ساعت ۱۰ صبح در سالن کانون الزهرا کاشان با سخنرانی استاد «بهلول علیجانی» بنیان‌گذار اقلیم‌شناسی «سینوپتیک» در ایران و استاد جغرافیای طبیعی دانشگاه خوارزمی تهران برگزار می‌شود.1394/02/31

اطلاعات کنفرانس
 
آموزش و پرورش کاشان
روزهای کنفرانس:
از 1394/02/31 تا 1394/02/31

۱ اردیبهشت؛

 

 برگزاری همایش «بحران آب و تغییر اقلیم»

 
 

آموزش و پرورش کاشان، با همکاری دبیرستان شهید «الماسی» همایش «بحران آب و تغییر اقلیم» راروز پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه با حضور استاد صاحب‌نام اقلیم ایران برگزار می‌کند.

 

به گزارش گروه دانشگاه«خبرگزاری دانشجو»، آموزش و پرورش کاشان، با همکاری دبیرستان شهید الماسی همایش «بحران آب و تغییر اقلیم» راروز پنج شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه با حضور استاد صاحب‌نام اقلیم ایران برگزار می‌کند.

 

این همایش با سخنرانی بهلول علیجانی بنیان‌گذار اقلیم‌شناسی سینوپتیک در ایران برگزار می‌شود. بهلول علیجانی استاد جغرافیای طبیعی دانشگاه خوارزمی تهران (اقلیم‌شناسی) و بنیان‌گذار اقلیم‌شناسی سینوپتیک در ایران است.


 امیر فخرآبادی دبیر اجرایی همایش، پاسخ علمی و عملی به پرسش مهر ریس‌جمهور و ضرورت فرهنگ‌سازی مسایل زیست‌محیطی در بستر آموزش و پرورش را از مهم‌ترین اهداف این همایش معرفی کرد.


لازم به ذکر است در پایان همایش گواهی حضور به همهٔ شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.تاکنون بیش از هشتاد مقاله فارسی و انگلیسی از وی منتشر شده است.

 

این همایش پنج‌شنبه سی‌و‌یکم اردیبهشت‌ماه ۹۴ ساعت ۱۰ صبح در سالن کانون الزهرا کاشان با سخنرانی استاد «بهلول علیجانی» بنیان‌گذار اقلیم‌شناسی «سینوپتیک» در ایران و استاد جغرافیای طبیعی دانشگاه خوارزمی تهران برگزار می‌شود.

دبیر : امیر فخرآبادی
دبیر علمی : مهندس امیر فخرآبادی
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک