همایش ملی تغییرات خانواده و چالش های آن در ایران

مشاهده خبر

اعلام نتایج نهایی داوری مقالات

بنام خدا

. به اطلاع کلیه اساتید فرهیخته، پژوهشگران و دانشجویان محترم می رساند که نتایج نهایی داوری مقالات اعلام شده و در قسمت میز کار شما قابل مشاهده است

1      کلیه افراد(اعم از مولفین مقالات یا حاضرین بدون مقاله) که تمایل دارند در روز 7 و8 اردیبهشت 1395 در جلسه همایش حضور یابند و از خدمات همایش(پذیرایی و ناهار برای دو روز،  گواهی شرکت در همایش، بسته همایش همراه با کتابچه خلاصه مقالات) بهره مند شوند می بایست از طریق سایت، ثبت نام نموده و پس از پرداخت وجه و ثبت نام نهایی تاییدیه ثبت نام خود را جهت ارائه در روز همایش نزد خود نگه دارند.

2      افرادی که مقاله آنها به صورت پوستر یا سخنرانی پذیرفته شده است، موظف اند تا 13 فروردین چکیده مبسوط مقاله خود را بدون غلط املایی و حداکثر در600 الی 700 کلمه تهیه به ایمیل m.hosseini328@gmail.comارسال نمایند. چکیده مبسوط بایستی به طور مجزا شامل، مقدمه و بیان مساله، روش و یافته ها باشد.در ضمن لازم است که حتما مشخصات نويسندگان شامل، نام و نام خانوادگى و اطلاعاتى همچون مدرک و تخصص، سازمان و ايميل زير نویسشود.

3      افرادی که مقاله آنها به صورت پوستر پذیرفته شده است موظف اند علاوه بر ارسال چکیده مبسوط، مقاله خود را در قالب پوستر که فرمت آن طی چند روز آینده روی سایت قرار خواهد گرفت تنظیم و به ایمیل m.hosseini328@gmail.comارسال نمایند.

4      افرادی که مقاله آنها به صورت پوستر یا سخنرانی پذیرفته شده است لازم است جهت نهایی شدن ثبت ارائه مقاله آنها در همایش، هزینه های ثبت نام را مطابق با جدول هزینه ها حداکثر تا 15 فروردین واریز نموده و فیش آن را در سایت بارگزاری نمایند.بدیهی است که عدم تکمیل ثبت نام و واریز وجه تا تاریخ مقرر به منزله انصراف از شرکت در همایش تلقی شده و مقاله حذف خواهد شد.

5      در صورت تمایل به حضور تمام نویسندگان یک مقاله (ارائه دهنده مقاله و سایر نویسندگان) برای حضور در همایش و بهره مند شدن از خدمات آن افراد باید بطور مجزا در وب سایت همایش ثبت نام کرده و وجه ثبت نام را پرداخت نمایند.

6      مجریان همایش در قبال اعضای خانواده و یا همراهان نویسندگان مقالات به لحاظ اسکان و یا ناهار مسئولیتی نخواهند داشت مگر اینکه به صورت شرکت کننده آزاد ثبت نام نموده و هزینه های مربوط را واریز نمایند.

7      با توجه به برگزاری همایش در اردیبهشت ماه که یکی از ماه های شلوغ شهر شیراز به لحاظ تعداد مسافران و گردشگران است، لذا امکانات اقامتی برگزار کنندگان همایش، محدود و در قالب مهمانسراهای چند تخته و خوابگاه دانشجویی می باشد و اولویت اسکان با کسانی است که زودتر اقدام به ثبت نام نمایند.

 

8      جهت ثبت نام در همایش و تایید نهایی باید ابتدا در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام ننموده اید، در سایت ثبت نام کنید و در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام کرده اید با شماره کاربری و رمز ورود وارد سایت شده و به قسمت میز کار خود مراجعه نمایید. در این قسمت گزینه ای به نام ثبت نام فردی جهت حضور در همایش را انتخاب کنید و پس از پر کردن اطلاعات درخواست شده تصویر فیش پرداخت هزینه را بارگزاری کنید و گزینه تایید و ذخیره را بزنید.اصل فیش را نزد خود نگه دارید.

 

9        وجه ثبت نام باید به شماره حساب5724244442 نزد بانک تجارت شعبه میدان ارم، به نام دانشکده علوم اجتماعی واریز شود و تصویر رسید آن هنگام ثبت نام بارگزاری گردد.

 

 

موفق و موید باشید 

تاریخ انتشار: 1395/01/09 - 1:13
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

 

ارسال خلاصه مقاله:
 1394/09/17 تا 1394/10/25

اعلام نتایج چکیده مقاله:
1394/10/30

ارسال متن کامل مقاله:
1394/10/25   تا   1394/11/25

نتایج نهایی متن کامل مقاله:
1394/12/21

اطلاعات کنفرانس
 
دانشگاه شیراز، پژوهشکده علوم اجتماعی
روزهای کنفرانس:
از 1395/02/07 تا 1395/02/08
دبیر علمی : دکتر حلیمه عنایت
دبیر اجرایی : دکتر محمدتقی عباسی شوازی
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک