دومین همایش ملی توسعه پایدار دریا محور

راهنمای عضویت و ارسال مقاله

راهنمای عضویت و ارسال مقاله

برای ارسال مقاله، ابتدا باید در وب سایت عضو شوید (عضویت در وب سایت)

در صورتی که عضو وب سایت می باشید، با استفاده از نام کاربری و کلمه عبوری که در عضویت تعیین کرده اید، از صفحه ورود وارد میز کار اعضاء شوید.

حال می توانید با استفاده از گزینه "ارسال مقاله" از منوی اصلی وب سایت، یا منوی کناری وب سایت و همچنین گزینه ارسال مقاله در نوار ابزار سمت راست میز کار عضو، اقدام به ارسال مقاله خود نمایید.

پس از انتخاب گزینه ارسال مقاله، فرم ارسال مقاله به شما نمایش داده می شود، ابتدا نوع مقاله، عنوان مقاله، خلاصه مقاله و همچنین کلمات کلیدی مقاله را وارد نمایید. سپس برای ادامه مرحله و تعیین سایر اطلاعات مقاله، گزینه ادامه را انتخاب نمایید.

در مراحل بعد، مشخصات نویسنده (نویسندگان) مقاله، محور مقاله و فایل مقاله را مشخص می کنید. در آخرین مرحله نیز در صورتی که نظری برای دبیرخانه داشته باشید، در کادر مربوطه می توانید مشخص کنید.

با انتخاب گزینه "اتمام ارسال مقاله"، کار ارسال مقاله شما به پایان می رسد و شما به صفحه اول میز کار نویسنده هدایت می شوید.

در این صفحه نشان می دهد که مقاله ارسالی شما، در دست بررسی است. بعدا نیز برای پیگیری آخرین وضعیت مقاله، با ورود به میز کار (با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور عضویت خود)، به این صفحه مراجعه خواهید کرد.نمایش واژه ناقص در بخش وضعیت مقاله  نشانشگر این می باشد که عملیات ارسال مقاله با نقص مواجه بوده و مقاله شما تحویل دبیرخانه همایش نشده است.

شما می توانید در صورت وجود، مقالات دیگری (حداکثر سه مقاله) نیز از همان میز کار ارسال نمایید.

دسترسی سریع
تاریخ های مهم

مهلت ارسال متن کامل مقالات: تا 1395/07/30

اعلام نتایج داوری مقالات: 1395/8/15

ثبت نام نهایی در همایش: 8/23 لغایت 1395/10/8

اطلاعات کنفرانس
 
دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
روزهای کنفرانس:
از 1395/11/06 تا 1395/11/07
دبیر : دکتر وحید یاوری
دبیر علمی : دکتر احمد سواری
دبیر اجرایی : دکتر محمد ذاکری
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک