دومین همایش ملی توسعه پایدار دریا محور

راهنمای ثبت نام در همایش

راهنمای ثبت نام در همایش

کلیه علاقمندان جهت شرکت در همایش و دریافت گواهی (حضور با مقاله و یا بدون مقاله) ملزم به ثبت نام و پرداخت هزینه شرکت در همایش به شرح ذیل می باشند.

پس از انجام مراحل عضویت در سایت، از نام کاربری و کلمه عبور خود برای ورود به سامانه استفاده نمایید.

برای ثبت نام و شرکت در همایش از منوی سمت راست میز کار ، گزینه ثبت نام فردی شرکت کنندگان را انتخاب نموده و پس از ورود به صفحه و تکمیل اطلاعات روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.

 ثبت نام آن دسته از افراد که مقاله ای جهت ارائه نداشته اما تمایل به شرکت در همایش دارند، بلامانع است و با شرط ثبت نام و پرداخت هزینه، گواهی حضور در همایش برای آنها صادر می گردد.

پس از اطلاع از هزینه شرکت در همایش (بخش هزینه ها) نسبت به پرداخت هزینه اقدام نموده و جهت اتمام فرایند ثبت نام، از منوی سمت راست میز کار گزینه مدیریت پرداخت­ها را انتخاب نموده و پس از ورود از طریق ثبت پرداخت جدید، اطلاعات پرداخت هزینه و تصویر فیش بانکی مبلغ پرداخت شده را ارسال نمایید. توجه داشته باشید تا زمانی که صورتحساب پرداخت نشود، ثبت نام شما در هیچ یک از بخش های همایش تایید نهایی نخواهد شد.

هزینه شرکت در همایش را با توجه به نوع ثبت نام به شماره حساب 2177282221003  و یا شماره کارت  6037991899531705 بانک ملی  شعبه مرکزی خرمشهر  به نام رابط تمرکز وجوه متفرقه (دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر)  واریز نمایید.

دانشجویان محترم بایستی تصویر روی کارت دانشجویی معتبر خود را به همراه فیش بانکی ثبت نام در همایش (بصورت یک  تصویر با حجم 300 کیلو بایت و فرمت jpg,gif,png)) ارسال فرمایند.

برای دریافت هرگونه اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

دسترسی سریع
تاریخ های مهم

مهلت ارسال متن کامل مقالات: تا 1395/07/30

اعلام نتایج داوری مقالات: 1395/8/15

ثبت نام نهایی در همایش: 8/23 لغایت 1395/10/8

اطلاعات کنفرانس
 
دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
روزهای کنفرانس:
از 1395/11/06 تا 1395/11/07
دبیر : دکتر وحید یاوری
دبیر علمی : دکتر احمد سواری
دبیر اجرایی : دکتر محمد ذاکری
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک