دومین همایش ملی رسانه، ارتباطات و آموزشهای شهروندی

معرفی
2nccce

همایش ملی رسانه، ارتباطات و آموزش های شهروندی رویدادی ملی است که  با هدف تجمیع ظرفیت‎های پژوهشی کشور عزیزمان ایران در حوزه رسانه، ارتباطات و آموزش های شهروندی و با هدف دستیابی به جامعه شهروندی پویا برگزار می‎گردد. اولین دوره این رویداد دو سال گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق برگزار شد که با استقبال مطلوب پژوهشگران مواجه گردید.

در اولین همایش ملی رسانه، ارتباطات و آموزش های شهروندی که در تاریخ 7 اسفند ماه 1393 در دانشگاه آزاد اسلامی تهران شرق برگزار شد این مهم با استقبال خوب پژوهشگران ایرانی مواجه گردید.

با عنایت به اهداف علمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران شرق مبنی بر گسترش درجه علمی دانشگاه و ایران اسلامی، دومین دوره این رویداد با همراهی پایگاه استنادی جهان اسلام و پایگاه معتبر سیویلیکا در مورخ 11 اسفند ماه 1395 برگزار خواهد گردید.

این همایش فرصت مناسبی جهت فعالان علمی و فناوری  کشور را فراهم خواهد آورد رویکرد این رویداد، جلب مشارکت تمامی مراکز علمی و حرفه‎ای، تعامل با دانشگاه ها و انجمن‎ های ملی و بین ‎المللی مرتبط و دعوت از صاحب‎ نظران برجسته با هدف تعامل علمی از یک سو و افزایش خود باوری علمی در سطح ملی و بین المللی، تمرکز بر مسائل و چالش‎ های روز داخلی و خارجی در این حوزه سیاست گذاری شده و همایش با هدف هم‎ افزایی دانش و انتشار یافته‎ های نو و بدیع در زمینه ‎های رسانه، ارتباطات و آموزش های شهروندی برگزار می گردد ، لذا از کليۀ علاقه‌ مندان و صاحب نظران دعوت مي‌شود تا با ارسال يافته‌ هاي اصيل علمي و پژوهشي خود در برگزاري هر چه ارزنده تر این کنفرانس مشارکت فعال داشته باشند

محورها
اخبار
 • دسترسی سریع
  تاریخ های مهم
   
   
  آخرین مهلت ارسال اصل مقالات: 2 اسفند ماه 1395
  اعلام نتایج داوری مقالات: 5 اسفند ماه 1395
  آخرین مهلت ثبت نام: 9 اسفند ماه 1395
  روز برگزاری همایش: 11 اسفند ماه 1395
   
  اطلاعات کنفرانس
   
  دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق
  روزهای کنفرانس:
  از 1395/12/11 تا 1395/12/11

  آدرس دبیرخانه همایش: 

  ایران، تهران، جاده امام رضا (ع) (جاده خاوران)، شهرک قیامدشت، انتهای خیابان شهید باهنر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق

  تلفن:  33594337-021

  کد اختصاصی همايش: ۸۲۳۰۲-۹۵۱۶۰

  دبیر : دکتر نسیم خانلو
  دبیر علمی : دکتر ماندانا صنیعی
  دبیر اجرایی : دکتر نازنین ملکیان
  كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
  طراحی و اجرا: شرکت آداک