English
چهارمین کنفرانس بین المللی علوم انسانی و آموزش و پرورش با محوریت توسعه پایدار

معرفی


تمامی کشورهای جهان و موسسات مختلف در مورد تحقق توسعۀ پایدار با چالش ها و مسائل گوناگون روبرو هستند. کسب سود فراوان در مدت کوتاه و حتی تحقق اهداف راهبردی از پیش تعیین شده در دراز مدت، کار سخت و دشواری است. چه خوب است که در جهان امروزی، اکثر افراد و گروه ها به صورت هدف دراز مدت با این مسئله برخورد کنند و با درنظر گرفتن منافع نسل های آینده، در جستجوی راهی برای ایجاد هماهنگی بین انسان، طبیعت و منافع اقتصادی باشند. مسلماً بدون برنامه ریزی و مدیریت صحیح این مهم امکان پذیر نخواهد بود.
کشور ايران با توجه به موقعيت جغرافيايي حساس خود، اكنون در مقطعي از تاريخ و در مرحله اي از توسعه قرار گرفته است كه تحت هر شرايطي بايد مقوله توسعة‌ پايدار را به طور جدي در همه زمینه ها مورد توجه قرار دهد. تحقق اين امر هم زماني ممكن است كه بتوانيم مدیریت جهادی را در کلیه زمینه ها به نحو مطلوب و اثربخشی به سمت توسعه پایدار سوق دهیم.
در راستای تحكيم و عملياتي نمودن اين عزم فراگير و بهره برداري مناسب از بركات آن و همچنين به منظور ترویج و توسعه ی مدیریت و فرهنگِ متمدن ایرانی اسلامیِ تحقق بخش توسعه پایدار، برآنیم تا با برگزاری چهارمین کنفرانس بین المللی علوم انسانی آموزش و پرورش با محوریت توسعه پایدار ضمن شناخت ماهیت و ویژگی های علوم انسانی مختلف، زمینه مناسب را برای ارتقای سطح دانش در پژوهش ها و مطالعات و برنامه ریزی صحیح و پایدار این حوزه فراهم آورده و در جهت ترویج فرهنگ مدیریت صحیح و شناخت مفهومی توسعه پایدار در جامعه گام های موثری با کمک مدیران آینده برداریم.

محورها
اخبار
 • دسترسی سریع
  تاریخ های مهم
   
  تاریخ برگزاری کنفرانس :   26 اسفند ماه 1396

  مهلت پرداخت هزینه : 30 دی ماه 1396

  مهلت ارسال مقالات :  29 دی ماه 1396
  اطلاعات کنفرانس
   
  مرکز راهکارهای دستیابی به توسعه پایدار، موسسه آموزش عالی مهر اروند
  روزهای کنفرانس:
  از 1396/12/26 تا 1396/12/26
  دبیر علمی : دکتر عبدالحسین مرادی کوپایی
  كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
  طراحی و اجرا: شرکت آداک