نخستین همایش ملی زبان و هویت

معرفی
بی­ گمان، می­ توان فراهم آوردن بستری مناسب برای تبادل و ارائه ­ی اندیشه ­ها و یافته ­های نو را به عنوان مهمترین و اصلی ­ترین نقش برگزاری همایش­ها و نشست­های علمی به شمار آورد که در راستای فعالیتهای علمی-پژوهشی در کشور صورت می پذیرند. ایده ­ها، اندیشه­ ها و محتوای غنی ارائه شده در این رویدادهای علمی می­تواند به عنوان شاخصی معتبر، پیشرفت جامعه ­ی دانشگاهی و مراجع علمی کشور را مشخص نماید. 
از همین رو، به­ منظور بررسی و بازشناسی تأثیر متقابل زبان و هویتِ تاریخی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و سیاسی ایران اسلامی و تحولات و پیامد­های آنها، ادارۀ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با همکاری، فرهنگستان زبان و ادب فارسی اقدام به برگزاری همایش ملی زبان و هویت می ­نماید.

 

محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

آخرین مهلت ارسال چکیده و اصل مقالات

1395/8/15

اعلام نتایج داوری مقالات

1395/8/15

 مهلت واریز هزینه ها

1395/8/30

زمان برگزاری همایش

1395/9/24

 

اطلاعات کنفرانس
 
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
روزهای کنفرانس:
از 1395/09/24 تا 1395/09/24

 وب سایت همایش: www.shirazconf.ir

اطلاعیه تغییر زمان برگزاری همایش

ضمن عرض درود و سپاس فراوان از مشارکت علمی اساتید، دانشجویان و تمامی پژوهشگران گرامی، به اطلاع می‌رساند به دلیل استقبال گسترده متقاضیان به شرکت و ارسال مقاله در همایش و نیز فراهم آوردن بازه‌ی زمانی مناسب جهت شرکت حضوری تمامی پژوهشگرانی که مقالات آن‌ها در همایش پذیرفته شده است، کمیته‌ اجرایی همایش در نظر دارد تا با برگزاری این رویداد علمی در آذرماه سال جاری، امکان شرکت تمامی علاقه‌مندان و پژوهشگران را فراهم آورد. بدیهی است، پژوهشگرانی که تا کنون موفق به ارسال مقالات خود به همایش نشده‌اند می­توانند با ثبت‌نام در سامانه ارسال مقالات، نهایتاٌ تا ۱۵ آبان‌ماه نسبت به این امر اهتمام ورزند.

لازم به توضیح است، در صورت تمایل آن دسته از پژوهشگرانی که مقالات آن‌ها از سوی کمیته داوران مورد پذیرش قرار گرفته است، نامه‌ی پذیرش مقاله صادر خواهد شد.

 

دبیر : دکتر بهزاد مریدی
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک