نخستین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در صنایع غذایی و تغذیه سالم

معرفی

با استعانت و یاری از پروردگار متعال و منان و با حمایت مؤثر مجامع علمی و دانشگاهی، ارگان ها و سازمان ها "نخستین کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در صنایع غذایی و تغذیه سالم" در 27 و 28 مردادماه 1395 و توسط سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان البرز برگزار خواهد گردید. لذا باتوجه به اهمیت  موضوع و نقش سازنده علوم و صنایع غذایی و همچنین تغذیه مناسب و سالم در جامعه، از کلیه مسئولین، متخصصین ، مهندسین، کارشناسان و صاحب نظران انتظار می رود تا با ارایه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی خود در راستای ارتقای سطح علمی این حوزه و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه گامی استوار برداریم.

در طی سال­های اخیر همایش و کنفرانس های متعددی پیرامون مسائل مختلف علوم و صنایع غذایی برگزار شده است؛ اما با توجه به اهمیت موضوع  علوم و صنابع غذایی و ضرورت این رشته موثر و کاربردی در کشور، سازمان و کمیته برگزاری این کنفرانس برآن شد تا با هدف ايجاد فرصتي مناسب براي تبادل اطلاعات و ارایۀ دستاوردها و یافته های پژوهشي و علمی صاحب نظران، پژوهشگران و دست‌اندرکاران و اندیشمندان کنفرانس فوق را برگزار نماید.

لذا از کليۀ علاقه‌مندان و صاحب نظران دعوت می گردد تا با ارسال يافته‌هاي اصيل علمي و پژوهشي خود در برگزاري هر چه بهتر این کنفرانس مشارکت فعال داشته باشند.

محورها
اخبار
 • دسترسی سریع
  تاریخ های مهم
  ارسال متن کامل مقاله:
  از 1395/01/15 تا 1395/04/15
  ثبت نام در کارگاه های آموزشی:
  از 1395/03/10 تا 1395/04/30
  ثبت نام فردی شرکت کنندگان:
  از 1395/03/20 تا 1395/04/30

   

  اطلاعات کنفرانس
   
  سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان البرز
  روزهای کنفرانس:
  از 1395/05/27 تا 1395/05/28
  دبیر : دکتر احمد ثمریها
  دبیر علمی : دکتر تکتم مستقیم
  دبیر اجرایی : مهندس محمد حسین بیجه کشاورزی
  كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
  طراحی و اجرا: شرکت آداک