چهارمین همایش ملی نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته

معرفی

برگزاري منظم و سالانه همايش ملي نفت، گاز  و صنايع وابسته ايران توسط گروه نفت و گاز در دانشکده فني و مهندسي دانشگاه شهيد باهنر کرمان با مشارکت علمي دانشگاه هاي مطرح کشور از جمله انستيتو نفت دانشگاه تهران، دانشگاه شيراز، دانشگاه صنعتي شريف، دانشگاه صنعتي امير کبير و ساير مراکز علمي و صنعتي  با استقبال قابل توجه استادان، دانشجويان تحصيلات تکميلي و مراکز علمي و صنعتي کشور قرار گرفت.  تنها در سومين دوره اين همايش که از   22 /7/94  تا 23/7/94 در دانشکده فني و مهندسي دانشگاه برگزار شد، بيش از 300 مقاله به دبير خانه همايش ارسال گرديد که نهايتأ به پذيرش و ارائه حدود 130مقاله گرديد.

       در خواست شرکت کنندگان در همايش براي برگزاري منظم سالانه همايش و استقبال قابل توجه واحد هاي صنعتي و مراکز علمي در شوراي راهبردي همايش و شوراي گروه مهندسي نفت و گاز مطرح و با توجه به اجراي موفق سه دوره همايش، برگزاري چهارمين دوره در مهر ماه سال 1396 به تصويب رسيد.

       با توجه به جايگاه مناسب گروه نفت و گاز و ارائه دوره هاي تحصيلات تکميلي مهندسي نفت برگزاری منظم اين همايش مي تواند ارتباط بين دانشجويان و استادان گروه را با مراکز صنعتي و علمي براي کاربردي نمودن محتواي آموزشي و پژوهشي دوره هاي تحصيلات تکميلي و انجام پروژه هاي تحقيقاتي مشترک تقويت نمايد. در اين راستـــــــا مي توان به همکاري موفق گروه با دانشگاه تهران، دانشگاه شيراز، دانشگاه صنعتي شريف، دانشگاه صنعتي امير کبير و واحد هاي زير مجموعه وزارت نفت اشاره نمود. با توجه به استقبال مجامع علمي و صنعتي از اين همايش، بستر مناسب براي برگزاري مشترک و دوره اي اين همايش با دانشگاههاي شيراز، صنعتي شريف و امير کبير فراهم شده است. بر اين اساس چهارمين دور همايش به ميزباني گروه مهندسي نفت و گاز دانشگاه شهيد باهنر کرمان در 26 و 27 مهر ماه 1396 و پنجمين دوره در سال 1397 به ميزباني دانشگاه شيراز برگزار مي شود.

محورها
اخبار
دسترسی سریع
تاریخ های مهم

   آخرین مهلت ارسال مقالات 31 مرداد ماه 1396 

   اعلام نتایج اولیه داوری 10 شهریور ماه 1396

   اعلام نتایج نهایی منوط به پرداخت هزینه ثبت نام 20 شهریور ماه 1396

اطلاعات کنفرانس
 
دانشگاه شهید باهنر کرمان
روزهای کنفرانس:
از 1396/07/26 تا 1396/07/27
دبیر علمی : دکتر سعید جعفری
دبیر اجرایی : دکتر سعید نوروزی
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک