دومین همایش ملی بررسی جریان های سلفی - تکفیری

راهنمای ارسال مقاله

برای ارسال مقاله، ابتدا باید در وب سایت عضو شوید. برای اطلاع از نحوه عضویت در وب سایت، به منوی " نحوه عضویت در وب سایت " مراجعه کنید و روی ان کلیک کنید. پس از کلیک برروی این گزینه فرم عضویت نمایش داده می شود، در این فرم اطلاعات فردی خود را وارد نمایید. در قسمت دوم فرم عضویت، نام کاربری و کلمه عبوری را برای حساب کاربری خود تعیین کنید. این نام کاربری و کلمه عبور را در ورود به سیستم استفاده خواهید کرد.پس از تکمیل فرم، دکمه "عضویت در وب سایت" را انتخاب کنید. با این کار سیستم اطلاعات شما را ثبت کرده و پیغام موفقیت آمیز بودن عضویت را نمایش می دهد. همچنین سیستم پیامی را حاوی نام کاربری و کلمه عبور شما به آدرس ایمیل وارد شده ارسال می کند. پس از اتمام عضویت باید در کنفرانس ثبت نام کنید.

ثبت نام در کنفرانس : این گزینه در منوی بالای عضو دیده شده و در این صفحه اطلاعات عضو وب سایت نشان داده می شود. پس از تکمیل اطلاعات این بخش و ورود به میز کاز منوی "مدیریت پرداخت" در سمت راست را انتخاب کنید و اطلاعات مربوط به فیش واریزی و اسکن آن را وارد نمایید. اصل فیش حتما باید به دبیرخانه همایش فرستاده شود.

ارسال مقاله:برای ارسال مقاله پس از ورود به صفحه خود و پس از انتخاب گزینه " ارسال مقاله جدید " ، صفحه ای نمایش داده می شود که نوع مقاله ، عنوان مقاله، متن خلاصه مقاله و کلمات کلیدی آن را در اولین مرحله ارسال مقاله مشخص می کنید. پس از تکمیل این فرم، گزینه ادامه را انتخاب کنید تا به مرحله بعدی (اطلاعات نویسندگان) منتقل شوید. توضیح اینکه در تمام مراحل ارسال مقاله، قبل از اتمام ارسال مقاله، شما می توانید به مراحل قبل تر باز گردید و اطلاعات وارد شده را اصلاح کنید.مرحله ی بعدی در ارسال مقاله، نویسنده های مقاله را مشخص کنید. گزینه مرحله بعد را انتخاب نمایید تا محور مقاله را مشخص نمایید. گزینه مرحله بعد را برای تعیین فایل های مقاله انتخاب کنید. در این مرحله، فایل مقاله را انتخاب کنید. پس از انتخاب فایل ، گزینه ارسال را انتخاب کنید تا فایل به سیستم ارسال شود. سپس حتما گزینه اتمام ارسال در پایین صفحه را انتخاب کنید تا مراحل ارسال مقاله تکمیل شود.

برای مشاهده فرمت مقالات ارسالی به منوی «راهنمای نگارش مقالات»مراجعه کنید

 

 

دسترسی سریع
تاریخ های مهم

ارسال متن کامل مقاله: از 1396/07/01 تا 1397/08/24

داوری متن کامل مقاله : از 1396/07/02 تا 1397/08/25

نتایج نهایی متن کامل مقاله: از 1396/07/02 تا 1397/08/26

ثبت نام فردی شرکت کنندگان: از 1397/08/26 تا 1397/08/27

اطلاعات کنفرانس
 
دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی (ره)
روزهای کنفرانس:
از 1396/08/28 تا 1397/08/28
دبیر علمی : دکتر محمود علی پور گرجی
دبیر اجرایی : دکتر سیروس خندان
كليه حقوق اين پورتال‌ برای پایگاه استنادی علوم جهان اسلام محفوظ است.
طراحی و اجرا: شرکت آداک